Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Milyen érzés az...

Lányok/Nők! Milyen érzés az első epilálás? Én vagyok a béna vagy tényleg ennyire sz*r? -többi lent-

Figyelt kérdés

Ma érkezett meg az epilátorom (REMINGTON Smooth and Silky 4 az 1-ben). Lehet, hogy csak én vagyok a béna, de majdnem sikítottam. Anyám nincsen szóval nem tudom erről megkérdezni. Próbáltam mindenhogy, mindkét oldalát, hátha, de így sem meg úgy sem lett jobb. Félre értés ne essék(!), nem vártam, hogy jó érzés lesz, de azt, hogy ennyire fájdalmas lesz azt nem!


A szőrszálaim (intim) nem pár mm-ek, hanem fél centi, valahol 1 (kis ollónak hála). Előbb esetleg borotválnom kéne, utána epilálnom? Egy idő után jobb lesz? :S


15/L



2016. aug. 9. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Intim epilálás? Legrosszabb rémálmaimban sem.
2016. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm hamarabb meghalnék, minthogy azt bevállaljam de lehet hogy csak én vagyok ilyen gyenge illetve nekem ilyen erős a szőrzetem
2016. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A puncid és akörül inkább csak borotváld. Különben meghalsz a fájdalomtól.
2016. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

először én is meglepődtem, hogy mennyire fáj. :D

intim területen epilálni bolondság. a többi helyen majd egy idő után megszokod. :D

2016. aug. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer probaltam intim teruleten, de.... haaaat inkabb a pokol, eros a szorzetem, meg verzett is, meg visszarantotta az epilatort es ahhh neee. Labad, kezed oke, de ott ne, ha nem vagy mazochista
2016. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Epilátor nem intim részre való.

Máshol meg nem fáj annyira, idővel megszokod. Legjobb ha 1-2 mm körüli a szőr amit epilálsz. Hosszabb ne nagyon legyen.

2016. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!