Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok és utálom...

15 éves fiú vagyok és utálom a szőrt kb mindenhol? Mit tudok tenni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A hajamon, szemöldökömön és szempilláimon kívül minden szőrfelületet egyszerűen utálok, nekem ápolatlan érzést kelt.

Melyik szőrfelületre milyen módszert ajánlotok? Van valaki más is így vele?

Gyanta, epilálás, borotválás, rengeteg dologról hallottam már de nem tudom melyik a legjobb, mit milyen gyakran kéne és ilyenek.

(kérlek haladjunk át a "homoszexnek fognak nézni részen, köszi)



2016. okt. 20. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez személyfüggő, hogy kinek mi a jó. Próbálgasd végig őket, aztán maradj annál, amelyik a legjobban bevált.

- Borotva

- Gyanta

- Epilátor

- Lézeres

2016. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is ugyanígy vagyok. Mindent végigpróbálgattam évek alatt, és jelenleg IPL-el csinálom magamnak, ez elég tartósan szőrtelenné varázsol. Eddig bevált. :)


De amúgy a gyantázás és az epilálás se rossz, csak azokat pár hetente csinálni kell, és meg kell várni pár milliméteres szőrméretet. A borotválást meg még sűrűbben kell csinálni sajnos.

2016. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is utálom. Borotválok mindent.
2016. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 vagyok és már 3 éve gyantáztatom, nekem így tetszik. A barátaim először baszogattak miatta de később leszálltak a témáról.
2016. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, ha férfi lennék, és zavarna a másodlagos nemi jellegem egyik megnyilvánulása, inkább szednék hormonkészítményeket, hogy egyáltalán ne is legyen, mint állandóan, minden nap bajlódjak vele.
2016. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!