Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátaim azt mondják, hogy...

A barátaim azt mondják, hogy kövér vagyok, 12 évesen 55 kiló és kiprobáltam mindent de nem vált be. De nem is akarok gyogyszereket bevenni, tuléheztetni se akarom magam mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyon gáz és szar érzés a családtagjaimtól ezt hallani mit tegyek?(a barátaim letagadják de én látom rajtuk hogy ök is azt gondolják rólam .igy nézek ki'(Kép) [link]

És egy ujabb kép:

[link]


2010. ápr. 27. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy kövér, a barátaid megkattantak. Hány centi vagy, azt nem írtad? A családtagjaid pedig szerintem inkább csak poénból mondogatják, mert látják, hogy kamaszodsz, változik a tested.


24/L

2010. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér..Tudod egyáltalán mit nevezünk annak?:)Te nemvagy az:)Nemkell fogynod,és amugy 12évesen nőni fogsz még sokat :)Ne akarj csontkollekció lenni:)
2010. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ahogy a mondás tartja: nincs is szükség ellenségekre, ha ilyen jó barátai vannak az embernek. Bár valószínűbb, hogy inkább csak Te magyarázod ezt be magadnak.


Semmi baj nincs veled. És egy pár évig még ne is nagyon foglalkozz ilyennel.

2010. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugye csak azért tetted fel a kérdést mert erősíteni akarod az önbizalmad? :)
2010. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi baj nincs veled, a barátaidnak meg nem ártana a tükörbe és magukba nézniük! Ennyire kimosta az agyukat a tv? Agymentek az biztos.
2010. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért szidjátok a barátokat?!

"a barátaim letagadják de én látom rajtuk hogy ök is azt gondolják rólam "

A barátok épp azt mondják nem kövér, csak ő nem hiszi el nekik

2010. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A legelső válaszoló vagyok.

Szerintem is csak bebeszéled Magadnak, hogy mindenki kövérnek hisz. Az ugyanis nem itt kezdődik! Teljesen normál alakú leányzó vagy, ha elkezdesz nőni, még ennél is karcsúbbnak fogsz majd látszani. Azt pedig még a családod sem gondolhatja komolyan, hogy kövér vagy. Egyszerűen elkezdtél nőiesedni, kerekedik a csípőd, nő a cicid, de kövér nem vagy!!!! Szerintem a család is csak a kamszodás jeleit látja Rajtad :)))


24/L

2010. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy kövér!!!!!!!!!!

Ez a kövér: [link]

2010. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hasonlítsd már össze magad az előző belinkelt képpel és saját magadat!................. Na, ugye :)!
2010. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát köszy szépen aranyosak vagytok és igazatok van totálisan ...:) mostmár több önbizalmam van és nem probálok fogyni :):D
2010. ápr. 27. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!