Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyógyszereket ismertek,...

Milyen gyógyszereket ismertek, amik enyhén pattanásos bőrre valóak?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyászhoz megyek és szeretnék gyógyszert kérni, de félek hogyha Roaccutant kérek azt nem fog adni, mert azért annyira nem pattis a bőröm. (Amúgy igen, én írtam ki ide nem sokkal ezelőtt egy kérdést arról hogy mi lesz ha nem adja ki, de gondoltam addig is szerzek egy B-tervet.)

Szóval van itt valaki aki hallott olyan gyógyszerről ami nem a nagyon pattis bőrre való? Hanem ilyen enyhébb, piros pöttyökre.


2011. szept. 1. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem véletlen, hogy nem nagyon írják fel. ha pedig tényleg nem olyan vészes a bőröd jobban is jársz kozmetikai gyógyszerekkel, azért csak kevesebb mellékhatással kell számolnod úgy.

Amúgy nekem Lubex Emulsiot, Zyneritet és Skinorent írtak fel anno, nekem a Zynerit vált be leginkább.

Meg volt valami magisztrális kenőcs is, aminek nem tudom a nevét, pedig az tényleg annyira helyre pakolta az arcom és még olcsó is volt:/

2011. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!