Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy "véleményezé...

Hogyan zajlik egy "véleményezési folyamat" a TRND-nél?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha jelentkezem tesztelni egy terméket, és mondjuk beválasztanak az x mennyiségű ember közé, és megkapom a terméket, akkor mit kell csinálni? Oké, leírni a véleményed, de bővebben? Mert írták az oldalon, hogy ettől és ettől eddig és eddig tart a véleményezés (egyébként meglepően hosszú ez az időszak) és azt írták, hogy intenzíven kell tesztelni, és hogy biztos van e rá időm. Na már most, mennyi időmnek kell lennie rá? Vagy hogy van ez? Aki már vett részt ilyenben, az leírná a tapasztalatait? Köszönöm!

2016. okt. 21. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Többnyire saját célra és osztogatásra is küldenek terméket, utóbbi azt jelenti, hogy néhány (akár 15-20) ismerősnek ki kell osztanod a mintát, és kérdőívezni velük, fényképezni, stb.
2016. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vettem részt az utóbbi 2 évben 4 tesztelésen,az egyik most is tart!

Én oda adom a teszt csomagokat ismerősöknek, hogy teszteljék,töltsék ki a kérdő ívet stb. (nyilván azt adom oda ahol én nem tudom tesztelni). Ilyen volt a Pampers,és a mostani Bepanthen & Hamánek Happy Fruit bébidesszert. Mivel nincs gyerekem a Pampers-t az unokatesom feleségének adtam ők tesztelték.

A Bepanthent és Hamánek bébidesszertnél is ugyan ez lesz. Bébidesszert meg unokatesoméknak 3 db 3,5 grammos kenöcsel,kérdőivvel,kiskanállal...illetve szereztem embereket akik szintén segítenek tesztelni a kenőcsőt!

Lényeg h kikell tölteni a felméréseket az oldalon,elején-közben-végén,kérdőívet feltölteni,meg képet is kell. Még csak a kibontásról töltöttem fel képet,kajásat unokatesom megoldja.

2017. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mivel nincs gyerekem, ezértcsak a Head&Shouldersnkampányban vettem részt, sok helyre nem válogattak be, pedig meggyőző voltam.

Kapsz egy hatalmas csomagot, tele termékmintával, kis kérdőívekkel, vagy 50 termékmintát kaptam, meg egy teljes terméket. Netre jell felvinni, én bekamuztam pár embert. A többit elhasználtuk itthon.

2018. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!