Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Hölgyek! Van olyan...

Lányok, Hölgyek! Van olyan szépítkezési folyamat, amit utáltok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy amit csináltok, de ha lehetne, a folyamatot kihagynátok és egyből az eredményben gyönyörködnétek?

Én pl. utálok hajat mosni. Már csak ha arra gondolok, hogy "este meg kell mosni a hajam", brrrr... :D


2014. jún. 16. 20:57
 1/6 nati6 ***** válasza:
100%
Én nem szeretem lemosni a sminkemet,mert szerintem nehéz főleg a szempillaspirál lemosása.
2014. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hajmosásért én sem rajongok, de a szőrtelenítést utálom a legjobban:D
2014. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajszárítás. Megmosni még csak-csak, de kifésülni, szárítani... szerencsére nyáron hanyagolható. :D

A szőrtelenítést is utálom, vajon van, aki élvezi? Epilátorral fáj, sokáig tart, zajos. A gyanta macerás, fáj. A borotvát nem szereti a bőröm, meg állandó vacakolást igényel. :D

És utálom a körömvágást is. Főleg a lábamon. De muszáj. :D

2014. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szőrtelenítés. Mindig meglepődök, hogy most csináltam és basszus megint kell (közben meg eltelt már egy hét...)
2014. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szőrtelenítést, hajmosás majd a szemöldökszedés maráceja (gyantázom saját magamnak) és a sminkleszedést :D így sorban :D
2014. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Azt gondoltam, hogy a szőrtelenítést mondani fogjátok :D
2014. jún. 17. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!