Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen srácok...

Lányok nektek milyen srácok jönnek be? :D

Figyelt kérdés
Izmos, vékony, duci? Milyen magasak kb? Milyen hajszín/szemszín? Egy egész konkrét ideált le tudtok írni külsőre? Tudom, hogy ezek nagyrészt nem számítanak de kíváncsi vagyok :)

2016. szept. 27. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szeretem a magas srácokat (170-180), gesztenyebarna haj a zöld szem a gyengém, sportosabb alkat de ne túl kigyúrt (viszont ha a hasán van pár kocka nem küldöm el :D). Az arca legyen szép (ez alatt a szép mosolyt, nem bozontos szemöldököt és széles állkapcsot értek.) Igazából külsőre nekem tök mindegy hogy néz ki, csak magasabb legyen nálam. volt már szőke hajú srácom is, meg barna szemű.Viszont nagyobb elvárásaim inkább a belső tulajdonságokra vannak
2016. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

#10


Igen, de gyanítom, hogy nem az álmaitokra kíváncsi a kérdező, hiszen azzal semmit nem tud kezdeni. Az én nő ideálomnak (a legeslegtökéletebbnek), kívülről-belülről összesen csak három dolognak kell megfelelnie, még sincs egyetlen ilyen nő sem - valószínűleg, mert nem érdemlem meg.


Szóval valószínűtlen, hogy a kérdező tudná használni az olyan válaszokat, amik egy nem létező dologra utalnak.

2016. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem fogja ígyse-úgyse hasznàlni semmire...

"kívàncsi vagyok"

2016. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha használni is akarná, akkor is mindegy lenne, hogy mennyire néz ki jól, egy illető, akinek dögös az ideálja.

"Te csúnya vagy, bocs, neked nem jöhetnek be a szép emberek." Ez milyen már? :D Attól még az fog neki bejönni.

2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Igen, de irreleváns... :D Persze válasz a kérdésre, csak nincs se haszna, se valódi létjogosultsága. :P
2016. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van haszna a kérdező számára, nyilván azért tette fel a kérdést. Gondolom arra kíváncsi milyen fiúk jönnek be a lányoknak. Ez esetben édes mindegy, hogy a válaszolók hogy néznek ki. :D
2016. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!