Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen srácok...

Lányok nektek milyen srácok jönnek be? :D

Figyelt kérdés
Izmos, vékony, duci? Milyen magasak kb? Milyen hajszín/szemszín? Egy egész konkrét ideált le tudtok írni külsőre? Tudom, hogy ezek nagyrészt nem számítanak de kíváncsi vagyok :)

2016. szept. 27. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Melyik korosztálynak szól a kérdés?
2016. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
gimis, 15-18 :D
2016. szept. 27. 20:38
 3/16 anonim válasza:
100%
Egy olyan ösztrogéntől tengő kisfiú, akinek pávafarok nő a fallosza helyén. (a fallosz egy latin szó)
2016. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
legyen nálam husisabb,magassag mindegy, haj- szemszin mindegy. nincs idealom,a belso alapjan tud tetszeni egy fiú. ha birom belsore akkor pont nem azert fogom dobni mert nem kek/zold a szeme hanem barna:D 15L
2016. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Vállig érő göndör haj, lehetőleg sötét, zöld szem, semmi szakáll, telt ajkak, a gödröcskéket is imádom, szép mosoly, rendezett fogak, ha van piercingje akkor csak a szájában vagy orrában legyen (szemöldökben, füllben nem igazán tetszik), szeretem a 180 fölötti fiúkat, az már nekem magasnak számít, ne legyen bozontos vastag szemöldöke, de ne is szedje, inkább hagyja úgy ha bozontos. Alkatra szálkás legyen, hansúlyos izmokkal, de ne legyen túl gyúrva. Formás fenék, hosszú lábak. És a gyengéim, ha sok inget hord, minden hülye mintával, valamint szoros, de nem túl tapados farmert és férfi bokacsizmát. Meg legyen jó nagy keze, a tetkókat is írtó vonzónak találom. Ez az ideálom, de a párválasztásnál nem ez számít nekem, volt hogy már egy totál ezzel ellentétes kinézetű fiúba voltam belezúgva. Alacsony (kb. 165 cm), szőke, túlizmos fiú is tetszett már. 18/L
2016. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A hosszú hajú rockzenészek.

De nem azok a tucat "bandáspóló-kitűzősoldaltáska-tornacipő-emóhaj" fütyimatyik.

2016. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Magas (180-), kék szem (vilábosabb tónusú), sötétebb barna/fekete haj (max 10 centi, min 5 viszont jó, mert lehet cirógatni), fehér bőrszín. Nem kigyúrt, inkább max kicsit deltás, vékony alkat (pl mint Deuce, de ha izmosabb az se baj). Kamaszfiús arc, művészkéz. Borosta csak annyi, hogy nem látszik, viszont kicsit szúr.
2016. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Kék vagy sötétzöld szem szőke-esetleg szőkésbarna haj. Sportos testalkat(nem túl izmos-,de nem is túl vékony). Mivel én eléggé alacsonynak szamítok(158cm) ezért igazából nekem legjobban a 165cm-nél magasabb fiúk jönnek be nagyon. Igazaból "arcberendezésnél" legjobban az tetszik,hogy-ha picit kisfiúsabb az arca de leginkább ha teltebb az ajka,szép a mosolya és amikor mosolyog esetleg gödröcske van az arcán. A tetoválás is eléggé bejön ha szimbolikus neki esetlwg ha szép és főleg,-hogy ha a karján van :)
2016. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Behaltam a válaszokon. A következő ilyen kérdésnél azt is meg kéne kérdezni, hogy ők mit tudnak nyújtani annak a férfinak, akit akarnak, azon kívül, amit bármelyik másik nő meg tudna adni (értsd: punci). :D
2016. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előző, nem az volt a kérdés, hogy ki illene mellénk, hanem az, hogy ki jön be. Egy sörgasú, kopasz, ocsmány fejű embernek is a csinos, szép nők jönnek be. Emberi dolog, hogy a vonzót tartjuk vonzónak. :D
2016. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!