Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kórosan sovány nő után...

A kórosan sovány nő után vajon az izmos nő lesz az ideál?

Figyelt kérdés

Madonna után már Sarah Jessica Parker is sokat tölt az edzőteremben!

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. ápr. 23. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Látom, neked is sok szabadidőd van....
2010. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hahaahhaha :)
2010. ápr. 23. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:

ez most komoly? úgy értem a képek

undorító, számomra ez még midig kórósan sovány, hiába van rajtuk izom

he ne csodálkozzunk ha a pasik extra szűk nacikban flangálnak az utcán, nem kéne elvenni tőlük az izmokat

2010. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúj de gusztustalanok :S Még ha lenne rajtuk mit fogni, de izmosak is lennének akkor még elmegy. De így hogy kb. 45 kilók és ennyire izmosak ez így gusztustalan.
2010. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez már nem nőies,inkább rémisztő....más ha valaki sportoló vagy aerobic oktató/versenyző-nekik ez a feladatuk.hétköznapi nőknek nem áll jól! jobb lenne, ha az egészséges életmódot folytató nők jönnének divatba (teljesen mindegy lenne,hogy sovány vagy kövér alkatú-egyen és mértékkel mozogjon,ne sanyargassa magát)nem kell egyformának lennie mindenkinek!
2010. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem te csak azt szeretnéd hallani: "fuj de undorító ez a Madonna", hogy a te egodnak kényelmesebb legyen mert lehet nem vagy vékony lány
2010. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, jól mondod! Minden az én egomon fog eldőlni, úgyhogy reszkess világ! HAHAHA
2010. máj. 4. 08:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem gyönyörűek.
2010. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 4. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:

b.zdmeg kérdező,enni akartam! ..

amúgy jah,szerintem kezd egyre divatosab lenni az izmos testalkat de ezek a képek akkor is undoritóak

13L

2011. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!