Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted, egy nem tökéletes,...

Szerinted, egy nem tökéletes, tehát nem a mostani ideál szerint kinéző, csúnyának mondott lánynak is van esélye a boldogságra?

Figyelt kérdés

Nem szép. Nem vékony. Nem öltözik a legutolsó trendek szerint, és nem akar megfelelni se megváltozni.

Kíváncsi vagyok, hogy szerinted van-e esélye egy ilyen makacs, de mégis bizonytalan lánynak a boldogsára?


2010. jan. 24. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én pont ilyen vagyok!! nekem eddig (19éves vagyok) még nem volt barátom. de hiszek benne, hogy egyszer lett. hidd el, hogy fiúba is vannak ilyenek, mint mi.
2010. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*lesz
2010. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy idő után úgyis megunja/megunod a helyzetet és megpróbál változtatni a helyzeten ahelyett, hogy elfogadná, hogy kövér/pattanásos/nem érzi magát szépnek. Ameddig nincs megelégedve valaki magával, nem sok esélye van a boldogságra és nem azért, mert ronda, hanem mert ilyennek látja magát.
2010. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen voltam, lázadtam minden ellen, nem akartam tömeg lenni, nem akartam senkinek megfelelni.

aztán egyszer rájöttem, hogy így nem mehet a végtelenségig,, kompromisszumot kell vállalni, legyél egyedi, és hozd ki magadból a legjobbat.

meg kell követni a tömeget, mert az a divat, de nézz ki csinosan, hord a hajad úgy, ahogy jól áll, smink egy kevéske is bőven elég. légy csinos, érezd magad jól a bőrödben. ha magabiztos vagy és jól érzed magad a bődörben az sugárzik és mások is megérzik. és ennél nincs vonzóbb. nem kell modell alkatnak lenni, meg hiibátlan angyalarcúnak sem. egy vidám lány mindenkit magával ragad

2010. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a hajammal semmi gond, jól áll. :D

csak bizonytalan vagyok, hogy vannak-e még olyan emberek, akiket nem csak a kirakatban mosolygó lányok érdekelnek......

2010. jan. 24. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát, én nagyon nem a mostani ideálnak megfelelő vagyok. Göndör hajam van, amit eszemben sincs egyenesíteni, rosszul vagyok a műkörömtől, a szolitól, kis mellem van, sőt! télen még a lábam sem szőrtelenítem. Ennek ellenére (vagy pont ezért) döglenek utánam a pasik, mert nem egy tipikus lány vagyok, magasról teszek a divatra, a divatlapok helyett versesköteteket olvasok. Persze, azt is hozzá kell tenni, hogy nem is a diszkós szépfiúk között keresem a párom, hanem inkább az elvontabb emberkék között.

Úgyhogy, nyugi van esélyed!

2010. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Énsem az "alfahímek" közt keresgélek, ezt nekem is jó leszögeznem. :D
2010. jan. 24. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én több ilyen lányt is ismerek, sokáig ők is nagyon el voltak keseredve. Az egyik azóta már férjhez ment, a másiknak meg több kapcsolata is volt, köztük egy élvonalbeli focistával, aki ráunt az alkesz feleségére és a barátnőmnél keresett vigasztalást. Lehet, hogy a külseje miatt azt gondolta, hogy egy ilyen lánnyal nem lehet gond, de aztán megszerette, gondolom emiatt már nem érdekelte annyira a lány külseje.
2010. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg no para, meg fogod lelni a társad:) Hajrááá:)
2010. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!