Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK! A hosszú vagy a félhossz...

FIÚK! A hosszú vagy a félhosszú az ideál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szinte ugyanolyan a hajam, mint a képen található nőnek/lánynak. Ugyanilyen barna(nem fekete!!), természetesen(nem göndörítővel, vagy csavaróval) ilyen hullámos, és ugyanilyen hosszú. A szemem barna. A bőröm kreol, mint a lánynak a képen. Szerintetek vonzó lehetek? Tegyük fel, hogy az arcom is szép... Így vonzónak tűnhetek? Szerintetek melyik állhat nekem jól?(barna haj, barna szem, kreol bőr - tisztázásképp)

A rövidebb(nem túl fiús)(bal kép):

[link]


A félhosszú(képzeljétek el kicsit hullámosabban):

[link]


És olyan, amilyen nekem van(a képen nemén vagyok. de a képek előtti részben erről a képről beszéltem):

[link]


Nálatok melyik az ideál? Elsősorban korombeli fiúk válaszát várom! Köszönöm.:) 13/L


2011. aug. 11. 20:56
 1/8 anonim válasza:
Igaz, hogy lány vagyok de minden fiú akit erről a témáról faggattam a hosszú természetes hullámos haj mellett voksolt :) Szóval szerintem ne nagyon vágass, főleg az első képen lévőre, az tucat haj... ha olyan a hajad mint a 3. képen látható hölgyeménynek, az csak jó :P Hidd el a pasiknak főként ez tetszik. Egyébként nekem is hasonló frizkóm van ^^
2011. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehogy levágasd a szép josszú hajad!!!!!!!!!!4főleg ne az elsőre a második szerintem meg hullámosan teljesen másképp nézne ki és nem állna jól.hagy meg a hajad igy sokkal szebb és különlegesebb!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. a barátaim szerint is sokkal jobban áll nekem a hosszú! második: nem? kor?
2011. aug. 11. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok de én is lány.de a tegnap megmutattam a barátaimnak ezeket a képeket és mindenki a mostani hajad mellet voksolt:)(fiúk főleg)
2011. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségedet! :)
2011. aug. 12. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem a hosszú hullámos.

És a kérdésedre, hogy bejönnél-e nekem: NEM.

Szerintem sokkal szebb, ha valakinek kék szeme van, és világosabb bőre. A kreol bőr nem mindenkinek áll jól, valaki cigánynak néz ki tőle (szerintem Te is, ha barna a szemed és hajaad is). És ahogy elnézem az írásodat, Te is egy beképzelt pics@ lehetsz :) SZép napot.

2011. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

Nem, nem vagyok cigány. Édesapám barna bőrét örököltem. Nem tehetek róla. De legalább nem kell szoliba járnom. Ahová nem járnék akkor sem, ha fehér lenne a bőröm. Ha cigány lennék, akkor a helyesírásommal is gond lenne, és minden második szavam az lenne, hogy: more, vagy hasonlók. Körzeti első helyet értem el helyesírási versenyen. Úgy gondolom, hogy igazán nem érdemeltem meg a cigány jelzőt. Amúgy én nagyon örülnék, ha kék lenne a szemem. Szerintem az gyönyörű! A barna is szép, de nekem a kék jobban tetszik. A hajam színét és a bőröm színét nem cserélném le semmiért sem! Egyesek szerint irigylésre méltó a bőröm színe. De azért köszönöm a válaszodat. Tudod: Kinek a pap, kinek a papné. :)

2011. aug. 12. 16:26
 8/8 A kérdező kommentje:
* vagy ehhez hasonlók.
2011. aug. 12. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!