Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet pánt és hát nélküli...

Hol lehet pánt és hát nélküli melltartót venni?

Figyelt kérdés

szóval nemcsak felső pántja nincs, hanem alsó se. Azt ne kérdezzétek mitől marad ott, de létezik ilyen :D

Itt a link: [link]


[link]


Ja és lehetőleg minél olcsóbban. Kínaiban esetleg?


2010. ápr. 21. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! ilyet valami ruhás katalógusban láttam egyszer, talán quelle, c&a-ban viszont van olyan aminek a hátán lévő pánt szilikon, az sem feltűnő, de valahogy én nem érezném magam biztonságban ha egyáltalán nem lenne pánt a melltartómon :D
2010. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
ragasztós
2010. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ragasztós, és nagyon gyorsan tönkremegy. hülyén mutat a ruha alatt, ha olyan. és csak igen kis mellekhez jó. az eném nem túl nag, de nem bírta tartani...amúgy meg kínaiban is lehet, pl.
2010. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a googleba , hogy öntapadós melltartó és sok ilyet kiad, mint amilyet linkeltél. Egyébként én pont most írtam ki ilyen kérdést, bár az enyém kicsit más. :)
2010. ápr. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!