Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit takar, ha valakire azt...

Mit takar, ha valakire azt mondják, hogy úgy néz ki mint egy barbie baba?

Figyelt kérdés

Nem sminkelem magam agyon. A szememen csak szempillaspirál van, a számon ajakápoló. Alapozó annyi, hogy szép legyen a bőröm.

Körmeim rövidek, átlátszó lakk van rajtuk.

Ruháim teljesen átlagosak. Nem hordok magassarkút, se miniszoknyát és rózsaszínt sem, szóval nem az a tipikus plázacica stílus.

A sminkemről kérdeztek és akkor mondták. Majd később megjegyezték, hogy vajon milyen lehetek reggel.

Nem tudom mire gondoljak. Mennyire pozitív az, ha valakire ilyet mondanak? Vagy csak szépnek tartanak és kis féltékenység beszél belőlük?


2016. aug. 30. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan lány, aki rengeteg sminket használ és tökéletes az alakja.

Számomra inkább negatív.

2016. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én a barbie baba/pláza cica kifejezést általában a nagyon mű lányokra használom, pont az ellenkezőjére mint amit leírtál.

Ha tényleg annyiból áll a sminked mint írtad, akkor igazából nem értem, mire gondolhattak. Mert ha agyon van púderezve meg alapozózva az arcod, meg minden nap pl füstösre van festve a szemed, akkor megérteném a reakciójukat.

Ilyen megjegyzés után, semmiképp nem gondolnék arra hogy féltékenyek lennének. És attól hogy valaki rossz megjegyzést tesz, nem kell rögtön azt levenni, hogy az irigység beszél belőlük, mert általában nem így van. Ezzel csak a beképzelt libák nyugtatják magukat.

2016. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!