Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúúúk, lányok! Melyik legyen?...

Fiúúúk, lányok! Melyik legyen? Lent

Figyelt kérdés

hosszu barna hajam van. nagyon szép színe van,és nagyon csillog,fényes,tényleg nagyon szép ilyen aranybarnás. barna bőröm van,és nagyon sötét,majdnem fekete nagy szemem.

szép vagyok így:$ és nagyon jo igy minden,de arra gondoltam,hogy befestetem a hajam feketére,vagy sötétbarnára,mert akkor tökre ugy néznék ki mint N.Scherzinger:)


de nem tudom... szebb egy széparcú fekete haju lány,mint egy barna haju??

várom lányok,fiúk válaszát.tényleg nagy a tét...:)


2010. ápr. 19. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
nemtudjuk. ez az arcodtól függ leginkább, h hogyan állna a fekete haj. lehet h sokkal szebb de lehet h sokkal rondább leszel. próbálkozz először a szinezővel, az hamar kijön, ha mégsem lennél szebb
2010. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne rontsd el a hajad... a sötét színezőt meg az életbe ki nem szeded többet, csak leszívni lehet, mert nem kopik ki, és mellesleg annyira átlagos mostmár a fekete haj...megbánnád, ahogy én is megbántam, attól függetlenül, hogy mindenkinek tetszett a fekete hajam, viszont nekem nincs vmi sötét bőröm, a szemem meg kék...nálad szerintem túl sötét lenne az összhatás
2010. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne fesd be a hajad! Ha szép barna és csillog, semmikép se. A fekete festék borzasztóan roncsolja a hajat, és elkezd hullani, és nehéz megszabadulni tőle. A fiúk szeretik a természetes kinézetet. Én nem tenném.
2010. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(első vagyok. feketére volt színezve a hajam és kb 2 hónap alatt visszanyerte az eredeti színét.....)
2010. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mivel színezted? nekem a palette csokibarnától lett konkrétan fekete...színező...és nem jött ki, csak vmivel világosabb lett
2010. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
palettével nekemis. nagyon szar a hajam, nagyon vékonyszálú és nagyon selymes, lehet azért dobta ki ilyen egyszerűen a színt
2010. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se festesd, mert roncsolja. Inkább próbáld ki elsőnek a fekete hajra való balzsamot(Reelle,DM-s),kicsit több ideig hagyd a hajadon (30perc).A szőke hajamat is így sötétítettem le nyáron ,csak a barna verzióval.Hamar kikopik,de legalább látod,hogy milyen lenne.


A fekete,sötétbarna hajszínnel vigyázz,mert kb hasonló típus vagyok mint te (most barna haj,szem,kicsit szolis barna bőr).Kivéve,hogy az eredeti hajszínem sötétbarna,de mindenki feketének nézte. Az eredeti sötét hajszínemmel, hááát.... öregít, megkeményíti a vonásaimat,szigorúbbnak nézek ki.A barna és a szőke sokkal jobban áll, így szépnek mondanak és babaarcúnak. Látszik a különbség is.


Egyébként itt van Nicole világosabb hajjal.Itt szerintem sokkal jobb.Ok,hogy itt fiatalabb volt,de az a fekete haj nagyon öregíti.Óvatosan a sötét hajszínnel!

[link]

[link]


Egy másik hajszínnel mielőtt még híres lett(fogadok erről a képről fel sem ismered-jobb szélső)

[link]

2010. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne festesd be, mert csak tucatcica leszel tőle, és még a hajadat is roncsolja :S A természetes fekete haj szerintem is szuperül néz ki, de a festett soha nem éri utól.
2010. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) háát nemtudom milesz,majd nyáron eldől,csak azt vettem észre,hogy a fekete haj joval szexibb.és a "fekete"nők nagyon bejönnek a pasiknak:S
2010. ápr. 19. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasik nem hajszín alapján döntenek. Egy csomó nő festené át a haját,ha ez elég lenne ahhoz,hogy vonzó legyen a kiszemelt pasinak:)

Sok olyan fiú ismerősöm van,akinek mondjuk a vörös/szőke/fekete/barna hajú csajok jönnek be, de a barátnőjük hajszíne teljesen más:)

A volt pasijaimnak is a barna volt a kedvenc hajszíne(nem miattam:)A feketére azt mondták,hogy félnének az olyan csajoktól,mert olyan boszisak.

Lehet,hogy azért gondolod a pasik jobban szeretik a fekete hajú csajokat, mert a többség kihívóan viselkedik. Azokra gondolok,akik 13-28 évesek,agyonszolizott bőr, kivágott felső,erős smink, stb és ez bejön a pasiknak. Én legalábbis csak ilyen fekete hajú csajokat ismerek,látok buliban,stb

2010. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!