Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 év körüli lányok hogyan...

15 év körüli lányok hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés
És hogyan viselkednétek egy olyan lánnyal aki így sminkel és a haja is ilyen ( [link] és így öltözködik ( [link] ?
2011. nov. 5. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a stílus, a sminket nem jeleníti meg. Amúgy meg miaz, hogy hogy viselkedek vele?? Az a belsőtől füg maximálisan...
2011. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak a 2.képet mutatja és az nm tetszik.
2011. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Punk-rocker féleség vagyok. Általában feketét hordok, néha farmert, vagy valami színes pólót. Legtöbbször bakancsban vagyok. Az öltözködés amit mutattál nem igazán jön be, és nem csak a röhejesen ható We love punk felirat miatt:D Nekem picit túl erőltetettnek tűnik, és eleve nem szeretem az ilyen japán dolgokat. És úgy viselkednék vele mint a többi emberrel. Ha jó arc, kedves lennék vele, ha nem jó arc, akkor meg annyira én sem lennék kedves.
2011. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én teljesen átlagosan, leginkább sportosan öltözködök. Nem vagyok a plázap*csa aki egy cicanadrágba és egy pólóba kimegy az utcára. Smink is csak nagyon minimálisan esetleg alapozó és szempillaspirál. Egy olyan lánnyal, aki úgy öltözködik, mint a képen teljesen ugyanúgy bánnék, mint más emberekkel. Az öltözködéstől senki nem több és nem is kevesebb másnál.
2011. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első képnél ki kell szedni a címből a zárójelet.

Igen, én is tudom hogy nem az öltözködés határozza meg az embert, csak hát sokan előítéletesek.

2011. nov. 5. 15:55
 6/7 halibel ***** válasza:
Én imádom ezt amit linkeltél, egyik kedvencem, mégse így öltözködök, a saját stílusom nem tudom leírni, de szeretem a kalapom, :) és a japán ihlette cuccokat. Pl. manga style ( keress rá a vaterán, megéri :)) hogy hogy viselkednék? imáádnááám :)) és állandóan dicsérgetném, hogy milyen szép stb. :))
2011. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát én valahogy így:D

de am tetszik a stílus amit belinkeltél

[link]

itt csak a nadrágok:

[link]

[link]

[link]

felső:

[link]

kendő:

[link]

[link]

kabát,dzseki:

[link]

[link]


na igen,de ezek nem mind márkásak:D csak ehhez hasonlókat hordok

14/L

2011. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!