Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék az ikertesó...

Hogyan segíthetnék az ikertesómon?

Figyelt kérdés
16L vagyunk, nagyon hasonlítunk egymásra, de pár hónapja a tesóm átesett egy üvegajtón és meglátszik az egész testén, még az arcán is és őt ez nagyon zavarja. Már begyógyultak a vágások, de a helyük megmaradt és jön a nyár a tesóm meg depressziós a kinézete miatt. Szeretnék rajta változtatni, de nem tudom hogyan. Először próbáljam ki magamon (pl smink) és utána csináljam meg rajta is ha jól áll?
2010. ápr. 18. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Húúú. :/ nagyon sajnálom. :( Amúgy a vágásokkal nem nagyon tudsz mit kezdeni, esetleg ha vízálló alapozóval próbáljátok eltüntetni az lehet, hogy valamilyen szinten jó lenne. De szerintem feküdjetek be szoliba (nem kell sokat, csak néha (hetente) 10 percre és akkor lebarnultok és mire jön a nyár kevésbé lesz észrevehető a vágás, mert szoli azt tényleg hatásos. De magát a vágásnyomot nem tudod eltüntetni, hacsaknek a kozmetikus/ sebész nem tud valamit ajálani. :( Sok sikert!
2010. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mennyetek el egy kozmetikushoz hát ha ő tud segiteni. Egyik barátnőmnek a kezén voltak nagyon csúnya vágások ő a gyógyszertárban vett rá valamilyen zselés szilikonos krémet! sokat segitett neki kérdezzétek meg ott hátha tud valamit adni a patikus.
2010. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a hegekre kenjen neogranormont. nekem elhalványította a régebbieket is.
2010. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jajj nagyon sajnálom:( próbáljatok sok alapozót tenni rá... de hát nemtudom hatásos-e,fogalmam sincs
2010. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!