Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ultra kis mellű felnőtt...

Ultra kis mellű felnőtt lányok, ti hogyan élitek meg azt hogy nagyon kis melleket kaptatok a természettől?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen lényegtelen a mellméret, szóval nem érdekelt sose hogy kicsi.
2016. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted lényegtelen:D


Főleg amikor egy csajról nem érdemes levenni a melltartót, szexnél, mert minek....

2016. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es válaszírótól kérdetném: egyetemista vagy?
2016. júl. 28. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Túlélem, mindenkinek van valami "tökéletlensége", még annak is, akinek nem látszik. Az jobban zavar, hogy görbe a lábujjam :)
2016. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Scav ***** válasza:
A kis mell szép, de a legszebb az izgalomtól ágaskodó bimbó. Ott meg már mindegy a mellméret :D
2016. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten bejönnek a kis mellek. az engem is jobban zavar, ha görbe egy lány lábujja, mint ha kicsi a melle, de a személyisége sokkal jobban érdekel, mint a külseje...
2016. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%

Számomra a kis mell kizáró ok.

26F

2016. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engem nagyon izgatnak a kis mellek. A nagyobbak is szépek persze, de a nagyon kis mellekért egyszerűen megőrülök :D


21F

2016. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!