Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! 160 centisek és...

Lányok! 160 centisek és rendkivülien szépek vagy magasak és átlagosak? Milyenek lennétek inkább?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 17:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szia, én értem, mire gondolsz!

Én is csak 162 cm alacsony vagyok:( Egész tini koromban ezért húztam magassarkút, mert annyira zavart, hogy csökött vagyok...de emellett elég csinos voltam, és szép arcú.

Sajnos is én is mindent megadnék +5-6 centiért is, de ha a nagymamám magasabb (!!!) aki 70 éves, mint én!


Én úgy gondolom, hogy a pici nő mégis szebb, ha szép, mint egy dagadt 175 centis. Hidd el, volt már irigy rám csaj, aki bár magas volt (170 körüli) de nagyon csúnya vagy semmilyen volt.


Sajnos senki sem lehet tökéletes, de ezzel vígasztalom magam:

Az alacsonyabb és a magasabb pasiknak is bejövünk, és mellettük húzhatunk 9 centis tűsarkút is:D


És vannak szép színésznők, akik kicsik, de mégis szépek:

Hayden Panettiere (154 cm)

Salma Hayek (155 cm)

Emma Bunton (155 cm)

Jennifer Love Hewitt (159 cm)

Aschley Tisdale (160 cm)

Hilary Duff (155 cm)

Alyssa Milano (156 cm)

Brittany Murphy (157 cm).

Scarlett Johansson is elég szép és modellnek is állt (163 cm)!

Rose Mcgowan (163 cm)és gyönyörű

Jessica Simpson (161 cm)és gyönyörű

A Szex is New York lekedveltebb nője is a legkisebb egyben Sarah Jessica Parker (161 cm)

Sarah Michelle Gellar is szép (és 160 cm)!!!


Jennifer Morisson gyönyörű és tökéletes és 165 cm.

Josie Maran modell, aki csak 165 cm és gyönyörű!

Kate Moss topmodell is csak 168 cm magas!


Mindenek istennője: Marilyn Monroe is csak 157 cm volt!!!



Na, szóval, attól, hgy én 162 cm magas vagyok, már csak max. 5 centis sarkat húzok, és kész. Ettől még tetszem a 180 centis pasiknak.


A színésznők nagy része azért magas, mert alegtöbb modellekből lett színésznő. Ugye így megy ez a szakma, mert ugye ha már színésznő, legyen szép, és ugye a modellek szépek, de a magasság nem fontos.


Ez csak minket zavar!

De engem már nem igazán....akinek nem tetszem, nem néz rám.


Ja, amúgy én is a kicsire szavazok és a szépre!

26.L

2010. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
ja és Kyle Minoque énekesnő is szép, filigrán is csak 152 cm!
2010. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
36%

Gratulálok. Most leírtad, hogy a magasak csúnyák, dagadtak, semmilyenek, te meg alacsonyan is csinos, szép arcú vagy, vehetsz fel magassarkút, a magasabb és az alacsonyabb pasiknak is bejöttök, és még szavaztál is, pedig itt már rég nem arról van szó, hogy szép lennél-e vagy átlagos. Persze, hogy szép...

Érdekes, a magasak soha nem szidják a kicsiket, max irigykednek, hogy bárcsak én is kisebb lehetnék, de ti folyton szidjátok a magasakat. Mi tehetünk róla? Nem kellene, hogy komplexusaitok legyek, mert nincs miért, kérdezz meg egy magast! Értsétek már meg!!

2010. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Egyetértek 18:19-el, egy alacsony lánynak nincs miért komplexusai legyenek, mivel sztem ha visszagondoltok a gyerekkorotokra, úgy 6 éves kortól 12ig, hát szerintem titeket sem érdekelt akkor a magasság. Aztán a sok média belétektáplálja ezeket a gigantikus tévhiteket és igy tesznek egy szivességet a pszichológusoknak is, akik szivesen " kezelnek " , mellesleg a rosszmájú emberek játékszerévé is váltok


Nem kell mindent elhinni, könyörgöm, amikor egy sört isztok érdekel, hogy mekkora az üveg ? ugyan már....

2010. ápr. 16. 18:28
 25/31 anonim ***** válasza:

Na mennyi hülye válasz: pl. ha magas vagy magassarkút is nehézkes hordani vagy vmi ilyesmi volt az egyikbe.

Béna! A modellek vannak 176cm-esek, és hordanak 10cm is cipőt, mégse ocsmány. (persze vannak itt is kivételek)

Egyébként én a magas és átlagosra szavazok. Mert most is ilyen vagyok.

2010. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Jesszus! Ugye nem gondoltad, hogy akik benn vannak a felsorolásba azok szépek? -.-' Jennifer lowe hewitt pl egy ocsmány (ha ránézek egy gyufát látok. hatalmas feje a loboncával, alul meg van a szar teste)
2010. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem kell durváskodni, 19:30, légyszives ne hülyézd le a többi válaszolót, pont úgy válaszoltak, mint te, egyesek még belekapcsolódtak a későbbi témába is, ami talán még fontosabb, mint az inditótéma
2010. ápr. 16. 19:37
 28/31 A kérdező kommentje:
Jajj na, 19:32, muszáj ezt ? Megkérlek, hogy egy intelligensebb emberre való hangnemben folytasd a hozzászólást vagy ha nem akkor elbúcsúzunk tőled, mert itt vannak emberek akiknek csak az önbizalmát rombolod ezzel a hihetetlenül mértéktelen rosszmájúságoddal
2010. ápr. 16. 19:40
 29/31 anonim ***** válasza:
57%

Én azt gondolom, hogy akik a magasabb nőket szidják, azok egyszerűen irigyek. Fáj nekik, hogy alacsonyak, emiatt kisebbségi komplexusuk van, és dacból csakazértis beszólnak a magasaknak olyanokat, hogy ők hordhatnak 15 centis magassarkúkat, míg egy magas nő nem...

Mégis, mire jó ez? Szerintem semmire. Senki sem mondja, hogy valaki ássa el magát azért, mert alacsonyabb termetű. Legalábbis egészséges önértékelésű ember nem kérkedik a magasságával...

Csak hogy a magassarkú-témához hozzászóljak: engem sosem érdekelt a magassarkú és a magasság témája. Egyszer volt egy nálam mintegy 10 centivel alacsonyabb barátom, mellette is hordtam magassarkút, ha olyan volt a kedvem. Lehet, hogy egyeseknek furcsa, ha egy nő magasabb, mint a fárfi, mert ez "felborítja a sztereotípiákat", de én akkor is magasról tettem rá. Nem hiszek, és akkoriban sem hittem abban, hogy a magasság teszi az embert. Ennek ellenére a barátom nagyon kényelmetlenül érezte magát mellettem, mert már az erőfölény okán sem tudott "férfiasan" viselkedni velem, azaz basáskodni felettem. Ez sem hátrány...

Szerintem pedig nagyon szép, mikor egy alapból is magas lány magassarkút hord, már ha nem az a tenyeres-talpas parasztlány stílusú csajról van szó. Királynői megjelenést biztosít a magas nőknek, míg az alacsonyak általában kompenzálni akarnak a magassarkúval. Csak az a kérdés, hogy mit?

2010. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

19:32 es vagyok

Én a felsorolásból szedtem ki egy példát, hogy mekkora gagyi nő. Mert az. Sajnálom, ezt a véleményt szebben nem tudom leírni.

2010. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!