Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy ne...

Hogyan érjem el hogy ne zaklasson a pasim?

Figyelt kérdés
Szóval, 3 évet jártunk, elvileg most is, de nekem volt más is és mondtam neki hogy vége de sose birja felfogni. Már a rokonaimmal is nekem üzenget, meg miattam enm megy iskolába. Ha meg megmondom neki, hogy nem akarok vele lenni, meg akar veretni stb... Azt állítja, h nincs rajtam kivül senkije. MOndja, hogy nagyon szeret, nem akar elveszteni nem csinált semmi rosszat. De én nem szeretem, nem akarok vele lenni, de állandóan zaklat, most mit csináljak szerintetek hogy békénhagyjon végleg? Letöröltem minden honnan, de akkor emg rokonokkal üzenget, iskola elé kijön... :S
2010. ápr. 15. 14:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
23% feljelentettelek!
2010. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ennyi eszed van te gyök, aki mindenkit rib..ancnak hívsz, közbe arasznyi farkad se lehet, és csak neten mersz irogatni, de az ajtón túl már nem vagy ekkora arc. Izetlen fos..tosarcú nőgyűlölő bu..zeráncs, ba..szd magad seg..gbe ;)
2010. ápr. 16. 19:51
 23/24 anonim ***** válasza:
büszke is vagyok! nem azért teremtett a jóisten nőnek, hogy tudjak férfiakkal közösülni? és ha több fütykös járt bennem? ez abnormális? az emberek 80% a házasság előtt él szexuális életet, több partnerrel is. Ez tök természetes egy normális embernek. Ezen van a hangsúly te nyomorék, hogy NORMÁLIS. Csak nem mostanában szakított veled a bnőd, mert egy lúzer pö.cs voltál? és most b@ssza a csőröd, hogy más megadja neki azt amit te nemtudtál, mert egy genetikai csőd vagy? Fáj, mi? hát szokj hozzá bu.zikám, mert melletted egy épeszű nő sem fog megmaradni. Mellesleg ku.rvázod a női nemet, arra nem gondolsz, hogy azért rontod itt a levegőt, mert téged is egy ilyen "kurv@" hozott a világra és adott életet neked? Ha nem tetszik öngyilkold le magad, jobban járna a világ. Én befejeztem, további jó fröcsögést te világ barma....
2010. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Hölgyek, én férfi vagyok, és ne hallgassatok az ilyen agyatlan f@szokra. Ebből a kis anyaszomorító hülye gyerekből árad a szánalom, minek álltok le egy ilyennel vitázni? Én tisztelem és szeretem a nőket! Ha egy nő kiszáll egy kapcsolatból annak oka van! Minden nő figyelmességre, szeretetre, törődésre vágyik, ha ezt nem kapja meg, akkor jön a megcsalás, a gerincesebbek viszont tisztességesen kiszállnak belőle. Ha ezt valaki nem tudja megemészteni, annak súlyos önértékelési problémái vannak.
2010. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!