Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy ne...

Hogyan érjem el hogy ne zaklasson a pasim?

Figyelt kérdés
Szóval, 3 évet jártunk, elvileg most is, de nekem volt más is és mondtam neki hogy vége de sose birja felfogni. Már a rokonaimmal is nekem üzenget, meg miattam enm megy iskolába. Ha meg megmondom neki, hogy nem akarok vele lenni, meg akar veretni stb... Azt állítja, h nincs rajtam kivül senkije. MOndja, hogy nagyon szeret, nem akar elveszteni nem csinált semmi rosszat. De én nem szeretem, nem akarok vele lenni, de állandóan zaklat, most mit csináljak szerintetek hogy békénhagyjon végleg? Letöröltem minden honnan, de akkor emg rokonokkal üzenget, iskola elé kijön... :S
2010. ápr. 15. 14:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne rosszabb egy alapos, tapintatos beszélgetés, mint most az állandó üldözése.
2010. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

csak örülök,hogy az ilyen nőket,megerőszakolják,megölik,mert megérdemlik!


Hát szégyelld magad! Amikor pasik csinálnak ilyet az gondolom nem zavar. És ne mondd, hogy nem vagy pszichopata. Ilyen "gondolkodással" nem lehetsz más.

2010. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

16:37

és ha elmúlik a szerelem? és fordított helyzetben a pasikkal mit lehet csinálni? akik a terhes feleségüket hagyják ott pl? remélem egyszer a lányodat is megerőszakolja majd az exbarátja, te nyomorult

2010. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
66%
16.37 Ilyen gondolkodással nem szabadna emberek kőzé menned.Elhagyott anyád,vagy mivan?Te olyan vagy aki veri a bnőjét,feleségét.Mocskos patkány
2010. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

háháhá örülök,hogy megkapjátok a magatokét ringyók:) ami jár az jár,én nem csak kinyírnám a hazug nőket,de meztelenül hagynám,hogy úgy találjanak rá,muhahaha:D


Azt hisztitek csak azt tehetettek amit akartok,és büntetlenül megúszhatjátok,mi? jó vicc!

2010. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
ringyó a te jóanyád aki a világra szült egy ilyen nyomorék ge*it
2010. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
muhahaha egy sperma szopkodó ribanc nekem ne dumáljon,ülj le aztán szopd a dákókat,mert az való a szádba!:D
2010. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
fogom ne aggódj a férjemét....akibe szerelmes vagyok és ő is belém. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy te retkes f@odat fogja e valaki is ebben az életben szopni, te selejt szánalom.
2010. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
erre aztán büszke lehetsz ringyó,itt csak az a kérdés,hogy a férjeden kívül még hány dákó járt benned über szajha:DDDD
2010. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én meggondolnám, hogy járjak vele, csak hogy ő és a rokonaink békén hagyjanak. Követelőznék és hisztiznék, amíg ő menekülne el tőlem.
2010. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!