Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy ne...

Hogyan érjem el hogy ne zaklasson a pasim?

Figyelt kérdés
Szóval, 3 évet jártunk, elvileg most is, de nekem volt más is és mondtam neki hogy vége de sose birja felfogni. Már a rokonaimmal is nekem üzenget, meg miattam enm megy iskolába. Ha meg megmondom neki, hogy nem akarok vele lenni, meg akar veretni stb... Azt állítja, h nincs rajtam kivül senkije. MOndja, hogy nagyon szeret, nem akar elveszteni nem csinált semmi rosszat. De én nem szeretem, nem akarok vele lenni, de állandóan zaklat, most mit csináljak szerintetek hogy békénhagyjon végleg? Letöröltem minden honnan, de akkor emg rokonokkal üzenget, iskola elé kijön... :S
2010. ápr. 15. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan közöld vele, hogy a rokonaidat ne zaklassa, a rokonokat meg kérd meg, hogy ne reagáljanak a kéréseire.

Te pedig következetesen küldd el. Ha eléd jön, ne hagyd, hogy elkísérjen, stb. Kegyetlen dolog, de még mindig ez a leghumánusabb, idővel feladja.

2010. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Hívd a zsarukat, mert legközelebb téged találnak meg a mezőn.

[link]

2010. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Húhh :|

Múltkor kijött elém, mondtam neki, hogy nemkéne, neki lökött a keritésnek...

A rokonaim szerint meg összeillünk és h milyen szemét vagyok, hogy nem akarok vele lenni. Ha meg huzamosabb idöre nem beszélek vele rámküldi a haverjait, h bántsanak... Hát ez már.. :S

2010. ápr. 15. 14:24
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
szemét qrva! oldd meg nem a mi gondunk,mi az,hogy nem szereted? akkor meg minek jöttél vele össze,azt tudja az ember első látásra,ha szeret valakit,te is csak egy tipikus magyar ribanc vagy,akit nem érdekel,hogy milyen a barátja,csak legyen valakije,ha meg uncsi akkor szevasz,remélem úgy jársz,mint a cikkben a lány!háháhá
2010. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Kedves kérdező! Ne foglalkozz a becsmérlőkkel! Én ugyan ebben a szituban voltam, ráadásul még hozzá is mentem! Nekem kést fogott a torkomnak... Mindenképp keress valakit, aki ráér, barátok stb.. Ne menj egyedül sehová, illetve mondd neki, hogy fel jelentetted! Kérj távol tartási végzést, ha nagyon zaklat! Szegénykém.. Gondolom, mit élsz át... Mindig legyen nálad valami fújós dezodor, ha elfajulna a szitu.. Nálam bevált. Mindenképpen lássa, hogy nem tud a közeledbe menni! Nincs pasid másik, aki megvédene? Egy alapos veréstől lehet, hogy észre térne... Írj, hogy mi volt! Eszti
2010. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi Eszti :)

Csak alakuloban van és hétfön találkozunk :)

De ha hétfön is kijönne, akkor legalább már nem leszek egyedül... Majd megirom, hogy mi történt :)

Köszönöm mégegyszer!

2010. ápr. 15. 14:42
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
14:26! Te valami pszichopata lehetsz. Félelmetes. Te is zaklatsz valakit?
2010. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy pszichopata, csak egy gyáva kisember, aki a névtelenséggel takarózhat. Gondolom évek óta nem ment ki a szobából, mert fél az emberektől.
2010. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok pszichopata! csak örülök,hogy az ilyen nőket,megerőszakolják,megölik,mert megérdemlik! ha felvállalsz egy kapcsolatot,akkor ne lépj ki,ahogy kedved tartja,ezért szemetek a nők,mert behálózzák a pasikat,ha meg nem akarják folytatni,csak úgy kilépnek,nem is érdekli őket,hogy a pasi szereti,vagy szenved emiatt. Ne állítsuk be a nőket angyalokként, semmi sem történik ok nélkül,akár egy pofon,akár durvább.
2010. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha semmit sem érez az ember, még mindig úgy a legtisztességesebb, ha őszinte, és nem színészkedik szánalomból a másiknak.
2010. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!