Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fehérítsem a fogamat?

Hogyan fehérítsem a fogamat?

Figyelt kérdés
Most elégé sárga a fogam! Valami hatékony és gyorsan szeretném! A citrom lé és a szódabikarbúna az jo rá? Most éppen a a colgate max fresh-t vedtem! Kérlek írjatok !! Rendes válaszokat kérnék! Koszonom💗💋

2016. máj. 23. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Otthoni módszerrel nem lehet zománckárosítás nélkül fogat fehéríteni. Ha hatékony és gyors (de mindenekelőtt megbízható!) megoldásra vágysz, azt csak fogászaton fogják tudni neked megcsinálni. De ebben az esetben is vissza fognak sárgulni a fogaid, ha rendszeres dohány/tea/kávéfogyasztó vagy.
2016. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 vagyok ebből semelyiket nem fogyasztom csak a teát de azt is csak ha beteg vagyok vagy hideg van
2016. máj. 23. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Citrom lé és szódabikarbóna... Inkább ne!

1. Károsítja a fogzománcot, és bár ideiglenesebben eléred a fehérebb fogakat, a zománckárosodás miatt a következőkben gyorsabban és könnyebben besárgul. Tehát muszáj rendszeresen csinálni, de azzal egyre inkább roncsolod a zománcodat.

2. Kiütések. Összesen kétszer fehérítettem így fogat és soha többet. Csúnya, vörös, kiütések lettek tőle az arcomon, az orrom körül, az ajkaim fölött két rémesen hosszú hétig, mindkét alkalommal. Nagyon csúnya volt és az istennek sem akart elmúlni, a mindenféle csodakrémektől csak rosszabb lett. Hámlott is szóval még el sem fedhettem. Rémes volt, rémesen is nézett ki. És még fájt is a szám körül, húzódott a bőr.

Én nem ajánlom a házi praktikákat, menj el fogorvoshoz. Ha sajnálsz annyi pénzt kiadni, akkor olvastam valahol, hogy lehet ilyen fogra való fehérítő matricákat/lapocskákat venni. De hogy az hogy működik, hol kaphatsz, vagy egyáltalán beválik-e, arról fogalmam sincs. Talán érdemes utánanézni.

2016. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sima szódabikarbóna jó! Egyik fogmosás után öblítsd le a fogkeféd és szórj rá vagy nyomd bele egy kis szódabikarbónába és mosd át vele a fogaidat (kb 1-2 percig) majd öblítsd. Legjobb, ha este csinálod, vagy legalábbis ne egyél utána 15 percig.
2016. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet rendelni netről ilyen peroxidos matricákat, amiket fent kell hagyni 20-30 percre. Ha nem érzékeny a fogad, akkor elég jók, pár használat után már látszik az eredmény. Illetve vannak ilyen LED-lámpás akármicsodák is, amik peroxid-mentesek.

Vagy használhatsz fogport is, hasonló, mint a szódabikarbóna, igazából, fogat kell vele mosni :D

2016. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!