Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fehérítsem ki a fogam?

Hogyan fehérítsem ki a fogam?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy fogmosás után szódabikarbónával lehet, de nem rég rakták fel a rögzített fogszabályzóm. Ez nem gátolja semmiben a dolgot?

2015. márc. 1. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szódabikarbónát hanyagold, szerintem semmit nem ér, és nagyon csiszolja a fogakat... a blanx barna-fehér csomagolásos fogkrémjét szeretik sokan, az biztos, hogy jobb mint a colgate meg blendamed fehérítős fogkrémek. de ha elég sárga a fog, azon csak a rendelői fogfehérítés tud segíteni sajni.
2015. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a homeodent fehérítős fogkrémje nagyon bejött. Rövid időn belül szép eredményt hozott.
2015. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én házi fogpasztát szoktam használni.A összetevői Aktív SZÉN,SZÓDABIKARBONA,SÓ és egy kis rendes fogkrém.

A Szénhez keverj hozza ugyanannyi Szódaport és félannyi Sót.

Aztán tegyünk a keverékhez annyi rendes fogpasztát,hogy pépes állaga legyen.Kicsit furcsa az íze és undorító is lehet egy kicsit de nekem bevált!Aki FINNYÁS az inkább ne használja!De ha nem tetszik akkor használj rendes fogpasztát!De ha mégis használod akkor ne túl gyakran,mert

a fogy ÍNYT nem nagyon kíméli és fájdalmas is a gyakori használata.Szerintem egy héten 2-3 szór használd.

Jó fogmosást!

2016. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!