Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel fehéritsem a fogam, ami...

Mivel fehéritsem a fogam, ami nem rontja el?

Figyelt kérdés

Hiába mosom elég ideig, jo modszerrel, jo fogkrémmel egyszerűen nem lesz szép feher.valamivel fehérebb de csak egy kicsi ideig.

Fehéritetni nem tudom mert nincs rá lovém.valaki tud valami jo praktikát ami valoban segit?eper, alma, szodabikarbona nem ér semmit.


2014. júl. 31. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A szódabikarbónát bár én még nem próbáltam, de eddig csak pozitív véleményeket olvastam róla, szóval akkor nem tudom..

Esetleg próbáld meg másképp megközelíteni.. mellőzd a fekete teát, kávét, kólát, vörösbort, cigit, mert ezek színezik el a leginkább a fogakat.

2014. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én szódabikarbónát használtam egy ideig és nekem bevált :)

Te mennyi ideig használtad ??

2014. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én használtam szódabikarbónát, és tényleg jó, lehet kicsit kitartóbbnak kell lenned.
2014. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy ideig probaltam de semmi, ti hogyan milyen modon hasznaltatok?

Bort, kávét, fekete teát de még kolát sem iszok, és nem cigizek;))))

2014. júl. 31. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
én fogfehérítő matricát rendeltem,egész jó volt
2014. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És az milyen árban volt?es mi a neve?

És amugy köszi a valaszokat:))

2014. aug. 1. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!