Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan fehérítsem ki a fogam?

Hogyan fehérítsem ki a fogam?

Figyelt kérdés

Sajnos a sok kávétól sárgák lettek a fogaim(mindennap mosom), szóval hogy csináljam meg hogy fehérek legyenek?


UI.: Nem szeretnék 1 fillért se költeni rá, természetesen akarom, HELP!


2012. jan. 29. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ingyen nem fog menni! Szakszerűen, úgy hogy a fogaid ne roncsolodjanak csak fogorvos tudja kifehéríteni, de az nem ingyen lesz. Házi módszerekkel meg nem érdemes kísérletezni. Max vegyél üzletben kapható fogfehérítős fogkrémet, ilyesmiket, de azzal sem fogsz tökéletes eredményt elérni.
2012. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Muszáj költened rá valamennyit! Találtam egy blogot ahol egy felnőtt a saját sztoriját írja le fogainak fehérítésével kapcsolatban...

[link]

olvad el..és ha módod van rá szerintem próbáld ki a White Smile-t(fogfehérítő tollat) a nőnek és férjének be vállt..és szerintem nem kamu mert mi hasznuk lenne rajta ha kamuznának?! úgy tudom h ez a termék 10 000 FT alatt van és szerintem megéri ennyit rákölteni..mert nagyon hamar hat és nem hiszem h akarsz egy fogorvosi fog fehérítést kb. 80 ezerért vagy több ért.. én személy szerint nem próbáltam mert nincs szükségem rá..

Remélem hasznos lesz számodra ez a válasz és meg nézed a blogot.:D

2012. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!