Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van 3 fogam, aminek csak a...

Van 3 fogam, aminek csak a gyökere van már meg, ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ki kell húzni? Az egyik tövénél egy gumó is van, és az a fogam nagyon fáj, ha ráharapok!

Hogy tudják ezt kihúzni? Nagyon félek! Még csak 13 éves vagyok! Nem merek szólni a szüleimnek!


2012. jan. 27. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Évente 2 alkalommal van fogászati szűrés, ahol a fogorvos látja, és tudja mit lehet vele kezdeni, és még időpontot is ad, csak el kell menni.
2012. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De nagyon szégyellem a dolgot! Meg tudtommal kell a szülők beleegyezése a kezelésekbe!

Meg nagyon sok lyukas fogam van! Nem mostam fogat, mert a szüleim nem tartották fontosnak, h megtanítsanak meg ilyenek!

De én véget szeretnék ennek vetni, csak félek!

2012. jan. 27. 17:27
 3/13 A kérdező kommentje:
És köszönöm a választ!
2012. jan. 27. 17:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Szóljál a szüleidnek ,hogy vigyenek el fogorvoshoz.

Először megnézi ,csináltat fogröntgent. Kapsz időpontot ,akkor majd lehet járni,hogy rendbe tegye a fogaidat.

2012. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De már évek óta minden alkalommal jelzik az iskolafogászaton, hogy kezelésekre van szükségem, de nem foglalkoznak vele! :(

nekem meg tök megalázó, ahogy minden évben elmondják, hogy nagyon sok rossz fogam van!

2012. jan. 27. 17:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyenek a szüleid kérd meg valamelyik nagyszülődet ,hogy vigyen el fogorvoshoz.

Én meg azért haragszok meg a lányomra ha nem mondja el ha valami baja van. Ma voltam vele fogorvosnál neki is tömni kell majd a fogát és kaptunk időpontot. Majd megyünk mert nem akarom ,hogy rosszak legyenek a fogai.

2012. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De jó a lányodnak, hogy te ilyen gondoskodó vagy! :) :(
2012. jan. 27. 17:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mit kell vele csinálni, azt csak a fogorvos tudja neked megmondani. Az biztos, hogy csúnyán be van gyulladva.


Csak úgy tudsz véget vetni neki ha elmész egy fogorvoshoz, ráadásul minél előbb (körzetinél a legtöbb kezelésért fizetni sem kell), megcsinálja az összeset és onnantól kezdve becsszóra minden nap kétszer fogat mosol. :)

2012. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szájsebészeten kihúzzák, ha fáj.
2012. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a legdurvább,hogy magánorvosra is lenne pénzünk!

Csak ennyire nem foglalkoznak a fogaimmal!

2012. jan. 27. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!