Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek divatos és csinos?

Hogyan legyek divatos és csinos?

Figyelt kérdés
Most fogok 9.be menni ès hát uj hely uj emberek. De a mostanni iskolában is kinèztek az öltödèsem miatt. Eddig nem èrdekelt simán elmentem egy trèning nadrágban meg valami szar felsőben emiatt kirekesztettnek èreztem magam mert mindenkinek menő ès minden hèten uj cuccaik voltak de mi ezt nem engedhetjük meg magunknak hogy mindig vasaroljunk. Turkálobol oltozkodom. Most van egy kis fèlretettt pènzemm ès vègre vasarolhatnek de nincs otletem sem Mitöl divatos valaki? 14evesen a sulyom sem az igazi 52kg. Mitol lehetnèk divatos ès csinos? Hizzak vs. fogyjak? edzek izmositsak? Mit tegyek segitsetek mert már elegem van. 14L

2016. máj. 11. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy 52 kg vagy, semmit nem mond, mivel nem tudjuk a magasságodat. Egyébként ennyi idősen pont ugyanebben a helyzetben voltam, mint te. De ez egy nehezebb téma, hogy hogyan lehetsz divatos és csinos, sokféle stílus van, ki kell találni, hogy mi áll hozzád közel és 14 évesen ez nem egyszerű feladat. ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok akár privátban is. Első körben azt tudom javasolni, hogy nézz bele a fiataloknak való magazinokba, hogy mi a divat, nézd meg mi van más lányokon, válaszd ki ami neked is tetszik és abból vásárolj. Én az instyle magazinból szoktam tájékozódni, de az idősebbeknek való, mint te, de biztosan van 100Xszép újság, vagy mit tudom én, amiket mi olvastunk régen, tiniként.
2016. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező melyik megye,melyik város?
2016. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Romániai vagyok. jh es 167 cm
2016. máj. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!