Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szoláriumban vagyok, és...

Ha szoláriumban vagyok, és nem mosom le a sminkem (alapozó, szemfesték) az nem baj? Attól ugyan úgy barnul az arcom is, vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak mert ha lemosom az alapozót akkor csúnya az arcom mert van rajta 1-2 pattanás és nem szeretem,alapozóval meg nem látszik!
2010. ápr. 7. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Muszaly le mosni a sminket,meg az alapozot is,mert akkor foltosan barnulsz le,ez komoly,ja es nem jo a szoli,mert ha mar most csunya a borod,igaz h most a panttanasok csunyitjak,kesobb a rancok fogjak csufitani a szolitol.Nem hallottad h milyen karos a borre a szolariumozas?Borrakot okoz,mar a csapbol is ez folyik.Szerintem hagyd a fenebe.
2010. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tényleg foltosan barnulok le? :O

Nem akarok minden nap menni,csak 1 héten 1-2 alkalom.Azért köszönöm a választ!

2010. ápr. 7. 17:10
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Viccnek is rossz, hogy nem mosod le. Igen foltos leszel. Nem beszélve róla, hogy még több pattanás táptalaját adod meg, mert a pórusokba beleég a smink! Szoli szigorúan smink nélkül!!!!
2010. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

te jó ég MUSZÁJ az első válaszolónak egy helyesírási szótárt vennie:))

Kedves kérdező az alap hogy letisztítod az arcodat mielőtt szoliznál.

2010. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyan miert is kene az elso valaszolonak helyes irasi szotart vennie?Mert a muszaly szot nem muszajnak irta??
2010. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kis csillagom nem csak a muszáj szó a helytelen szóval :DDD
2010. ápr. 8. 22:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Oh nem mondod,nem tudtam h ez az oldal egy helyesirasi oldal?Amugy te sem lehetsz sokkal okosabb ha alapozoval akarsz szoliba menni,kis DRAGASAG,ha mar itt tartunk,te kis hullo csillag.
2010. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát b+ először véletlen nem mostam meg és megkérdeztem ez egy ilyen oldal harangvirágszálam :DDDDDD
2010. ápr. 9. 20:22
 9/14 anonim ***** válasza:

ezzel a "helyesírási szótáros" beszólással csak fel akartam hívni a figyelmét hogy nagyon gáz hogy ilyen ALAP szót nem tud helyesen írni.te meg mit véded? örüljön hogy felhívtam erre a figyelmét,inkább itt égjen be mint nyelvtan órán:D

amúgy hidd el nem ez a leghülyébb kérdés itt az oldalon szerintem ,senki se született olyan tökéletesre mint te hogy már mindent tud és tapasztalt a világban:D

2010. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mint sem meg koszonted volna a tanacsomat,azt nezted,h milyen helyesen irok.Istenem,olyan nagy dolog,ha nem irtam helyesen?Nagy ugyet keritetek neki,lassan tobb ki oktatast kapok a valaszomra,mint te a fel tett kerdesedre.Na kereshetitek a hibakat gyongyviragok,mert latom a viragokban tok asz vagy.
2010. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!