Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem egyformák...

Mit tegyek, ha nem egyformák a melleim?

Figyelt kérdés
Tudom, senkinek sem, de az enyém nagyon különböző. az egyikre már melltartó kellene, a másikra meg még a legkisebb m.tartó is nagyon nagy :( ilyen toppokat hordok, de már a legnagyobb már lenyomja az egyiket. Ugyhallottam van valamilyen masszirozási módszer amitől beindul a növekedés. egy 14éves lány
2007. nov. 13. 11:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de egyik nőnek sem egyformák a mellei.Van akinek alig látszik a különbség,van akinek nagyon.Neked még nem kell elkeseredned,még van pár éved,hogy teljesen kifejlődjenek,és több mint valószínű,hogy többé kevésbé egyformák lesznek.Én is így voltam vele,de aztán egészen szimetrikusak lettek.TÜRELEM!
2007. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
HÁT SZERINTEM A MASZÍROZÁS NEM HASZNÁL DE VEGYÉL EGY SZIVACSOS MELLTARTÓT ÉS A KISSEBBŐL NE DE A NAGYOBBÓL VEDD KI A TÖMÉST ÉS ÍGY NEM FOG LÁTSZANI A KÜLÖMBSÉG ÉS HA VESZEL RÁ EGY ATLÉTÁT NEM IS LESSZ FELTÜNŐ FŐLEG TÉLEN
2007. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz vele kezdeni.A bal mellem nekem is nagyobb,de olyan nagyon,h ruhán át is észrevehető.Kerüld a fehét feszülős toppokat.(Abban nagyon látszik.)

Meg egy kis türelem!Ha jól sejtem későn érő típus vagy,de nem baj,majd helyrejön.

2007. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!