Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az zavarni fogja a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zavarni fogja a barátomat, hogy nem egyformák a melleim?

Figyelt kérdés
Mert engem zavar. Nem tudom, hogy mit fog szólni.
2009. febr. 8. 11:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
96%
Állítólag mindenkinek az egyik kisebb a másik nagyobb! De ez a kérdés engem is érdekel, mert nekem is elég aránytalanok :S! Mellesleg a barátod, ha szeret, nem a melleid miatt fog szeretni!
2009. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
hat az enyemek sem egyformak az egyik nagyobb mint a masik..es az egyik fentebb van mint a masik es a baratomnak ez igy tetszik...ha szeret a baratod akkor fog neki tetszeni;)
2009. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

A barátnőmnek (20) szintén nem egyformák a mellei, engem egyáltalán nem zavar.

(23/f)

2009. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Senkinek sem egyformák a mellei,csak van akinek jobban szembe tűnik.És ez őt sem fogja zavarni.Mert miben/miért zavarná?:P
2009. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
ha az 1k olyan mint 1 golf labda a másik mint 1 kosár labda akkor zavarja , de amugy tuti nemfogja ..
2009. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Nálam is, egyik csajomnak sem voltak pontosan egyformák...


Az egyiket a kis hegyes formája, a másikat a teltsége miatt szerettem. Szerettem? Imádtam!!!!!!!!


(nem, nem mandarin vs grapefruit cicik voltak, csak 2-3 centi különbség: látszott, de nem volt torz.)

2009. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Mivel az emberi test nem szimmetrikus nincs olyan ember kinek egyforma lenne a két oldala így a nők mellei sem :D

Kivéve ha plasztikmellek de akkor is nagyon ritka.

Tehát emiatt szerintem se izgulj mert ha ezért elhagyna úgyse talál olyan lányt akinek egyformák és ha ez megtörténne legalább megszabadultál tőle mert egy ilyen fiu nem érdemel meg :D

2009. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Kvázi ugyanez a dolog a férfiaknál is megvan:

téged zavarna, ha a barátodnak enyhén görbe lenne a nemi szerve?


Ez teljesen normális, keveseknek adatik meg, hogy teljesen szimmetrikusak a mellei vagy egyenes a nemi szerve.


Ha extrém eltérések vannak vagy extrém görbe, az esetleg okozhat némi gondot. Mondanám azt, hogy még az se, ha nagy a szerelem, de sajnos nem ennyire idealisztikus a világ, ezt már nagyon egyéne válogatja.

2009. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Neki sem egyformák a golyói :-)

Nézd csak meg majd!

Amúgy, ha leméred a tested többi részét - az sem egyforma. Kérdezz csak meg egy szabót, hogy látott-e már teljesen szimmetrikus embert. Nem nagyon hiszem...

2009. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
szerintem zavarni fogja!
2009. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!