Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen női dolgokkal, trükkökk...

Milyen női dolgokkal, trükkökkel lehet ezt ellensúlyozni?

Figyelt kérdés

2 gyerek után lerobbantam. A súlyom leadom, már folyamatban van. DE:

- a körömlakk ilyen "terhelés" mellett egy napot is alig bír ki, (pelusok, fürdés, mosogatás, sikálás, stb.)

- a hajam sokat hullott, törik, szoptatás 2 évig... meg lett az eredménye. Hogyan válasszak új színt és stílust? Soha nem voltam fodrásznál. Tök jó hajam volt.

- striák - elvileg ha barnább az ember nem látszik annyira, de barnulni sosem sikerül nyáron, szoliba még soha nem tettem be a lábam, azt sem tudom, hogy működik

- smink... na igen, ezen is dolgozom, tanulnom kell még róla.


Milyen tippek/trükkök segítenének újra jól érezni magam a bőrömben? Nektek mi az, amitől nőiesnek, szépnek, ápoltnak érzitek magatokat? Keresem az új önmagam.. minden tippnek örülök!


Jah, és Budapesten olyan hely, ahol van fodrász, kozmetika, körmös és ahol nem néznek butának, ha lerobbanva lépek be?


2016. ápr. 26. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ne lakkozd a körmöd, anélkül is lehet ápolt, és emellett a terhelés mellett tényleg csak tönkremegy. A szoláriumtól nem kell félni, ha elmondod, hogy először vagy ott, mindenben segítenek. A többiben fodrász, kozmetikus segít, ne aggódj, nem fognak lenézni :)
2016. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

igazából minden kérdésedre van megoldás:


-körmök: csináltass műkörmöt vagy gél lakkot. sokkal tartósabb. én személy szerint a műkörmöt javaslom. sokan pont ez okból csináltatjuk mint te. egy szolid, rövidebb kocka köröm egyáltalán nem hátráltat a mosogatás, fürdetésben (bár egyébként a hosszabb se)

- haj: sztem itt az idő h életedben először elmenj egy fodrászhoz :) a szín az egyéniség függő. ha jó a fodrász akkor ajánl, de sztem a legjobb ha neten keresel képeket... van rengeteg ilyen oldal. ahol arcformához + bőrszíntípushoz lehet keresgélni. ha sötétebb a bőröd, akkor a sötét színek, ha meg világos, akkor kb bármelyik szín jól áll

- szoli: nem egy nagy kunszt, bemész, mondod h első alkalom, beállítják a percet aztán kész.. első alkalommal ne legyél sokat

- smink: rengeteg youtube videó és blog van ahol lehet tanulni. személy szerint egy jó minőségű (! ez fontos) alapozó és korrektor, némi szemfesték v tus, pár rúzs és szájfény már bőven elég az induláshoz


"Jah, és Budapesten olyan hely, ahol van fodrász, kozmetika, körmös és ahol nem néznek butának, ha lerobbanva lépek be?"


Nem igazán tudok Budapesten személyes tapasztalat alapján ajánlani, de ahogy nézem rengeteg weboldal van ahol körmösöket kozmetikákat lehet keresni/ajánlani... Plusz ismerősi kör biztos van valaki...


Ja és sztem a gond ott van h ne félj ezektől a "nőcis" dolgoktól szépszégszalontól hidd el nem fogják leharapnia fejed :D A legtöbb helyen kedves lányok vannak akik segítenek ha mondod h nem értesz hozzá..


nem hiszem h bárkit érdekel hogy mész be ha amúgy ápolt vagy...


ahol bunkók (persze-persze van ilyne is) oda nem kell visszamenni ennyi.. szal nem olyan nagy dolog sztem nekem olyan mint vmi kikapcsolódás.. mondom ezt úgy h nem szeretek annyira dumálni fodrászokkal, körmösökkel.. de egész kellemes dolog sztem "megszépülni"

2016. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bajcsy 43. Éden beauty.

Minden egy helyen, nagyon kedvesek a dolgozók,jó a szoli.

2016. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!