Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, tudnátok segíteni...

Csajok, tudnátok segíteni szőrtlenítési trükkökkel? Még új vagyok benne. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el 'odalent' borotválkozni. Arra lennék kiváncsi, hogy ti hogyan csináljátok, hogy a lehető legszebb legyen? Milyen gyakran borotváljátok, milyen technikát javasoltok?

Minden segítség, tipp jöhet. :) Előre is köszönöm!

16/L


2014. nov. 28. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne!
2014. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén még én se jöttem rá, de a borotva nekem nem vált be...folyton kipattogok, meg hülyén nő vissza...


Gondolkodtam azon, hogy keresek valami direkt oda való szőrtelenítőt, de még nem leltem...(szerintem az lehet a megoldás, de nem tudom, hol keressem...:/)

2014. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végighúzom rajta a borotvát szőr növekedéssel ellentétes irányba, bőrfertőtlenítővel bekenem a végén és kész.
2014. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőr növekedésével ellenkező irányba húzd a borotvát, akkor selymes lesz. Én a végén csak hintőport teszek rá és nem pattogok ki és persze használj borotvahabot, nekem ez is segít, hogy ne pattogjon ki a bőr. Fontos, hogy tiszta borotvát használj és óvatosan csináld, hogy ne sértsd fel a bőrt. 20/L
2014. nov. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!