Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen trükkökkel lehet a...

Milyen trükkökkel lehet a nagylábujjamat eltakarni?

Figyelt kérdés
Tavaly ráejtettema terráriumot,és nagyon csúnya.Már nő le a köröm,de egyszerűen nem tudom mivel eltakrni.A sebtapasz bevált,csak éppen a strandon leázik.Már legutóbb hajgumival fogtam oda:(Légyszíves segítsetek!
2009. júl. 29. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakkozd ki olyan színnel amitől nem látszik az alap színe. DE nem hinném amúgy, hogy bárkit is zavarna a lábujjad.
2009. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem hagyd a retekbe, tök nem lényeges h éppen beteg a nagylábújjad.

vagy télleg a lakkozás amit az első mondott

2009. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam a lakkozást,de nem fedi le,csak ha feketével festeném ki,az meg nekem nem tetszik.És tényleg csúnya,még magam előtt is szégellem:(
2009. júl. 29. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
hordj cipőt a strandon. Olyan gumisat, amit a tengerparton szoktak az emberek, hogy ne szúrja a kavics, vagy égesse a homok. A strandon is sok hülyeség van a fűben, a mi gyerekeink minden alkalommal méhecsképe lépnek.
2009. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,de azta vízben nem tudom hordani.És még kiszállok a vízből,addig is látszik:(
2009. júl. 30. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyakran járok strandra, és most, hogy feltetted ezt a kérdést, elkezdtem gondolkodni, és rájöttem, hogy én eddig még soha senkinek nem néztem meg a lábát/lábujját strandon. Szerintem ezzel mások is így vannak. Csak te tudod, hogy csúnya, de hidd el, hogy más észre sem veszi, mivel hogy nem is néz oda, hogy "megnézem ennek a csajnak a lábujját, hátha csúnya". De egyébként strandra olyanok is járnak, akiknek nagy testi hibáik vannak vagy éppen fogyatékosok. Szerintem rajtuk sincs semmi bámulni való.

De vannak egyébként olyan vízálló sebtapaszok is, amik biztos, hogy nem áznak le. Nézz körül gyógyszertárban vagy neten. pl. [link] Strandon pedig legyen nálad több, ha mégis történne vele valami.

2009. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

szerintem nem vagy akkora híresség hogy mindenki annyira megnézzen..ez a kiszállok a vízből addig látszik szöveg..

tudod engem ilyen apróság sehol se zavarna, sőt egyedivé teszi az embert:P kis szépségfolt:)

nem kell parázni ilyen apróságon, és ne hogy azt hidd hogy majd mindenki a lábujjad nézi xD

2009. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Szétnézek majd jobban,de eddig mindegyik sebtapasz leázott,még az ún.vízállók is:S

Ja,és nem gondolom,h híresség lennék,egyszerűen zavarna,ha mások is észrevennk.Ez sztem normális.

2009. aug. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!