Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van 1 új cipőm. Nyomja a...

Van 1 új cipőm. Nyomja a nagylábujjamat egy picit. Tágulhat ha sokat hordom? (Nike)

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tágulhat! Én minden cipővásárlásnál így járok, van amelyik a kisujjam nyomja van amelyik a nagyot, de pár használat után már nem is érzek semmit, mert kitágul. Minden cipő tágul valamennyit csak hordjad.
2009. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
minden cipő tágul, főleg a jobb minőségűek (nike, stb) előbbutóbb felveszik a lábad formáját, és kényelmes lesz
2009. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz addig szenvedni amig tágul egyet, akkor tehetsz bele cipőtágítót is, deichmannban is lehet kapni, meg ált. a cipőboltokban, 1-2 napig bennetartod, és helyrepofozza :)
2009. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugodtam. sokat fogok benne járni és veszek cipőtágítót is! :)
2009. szept. 24. 18:12
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy nem tudtam, hogy hosszában is tágulhat egy cipő... vagy hogy is van ez? :)
2009. szept. 24. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a cipőtágítóra gondolsz, hosszában is nyújthatja, persze nem sokat, de anyagtól is függ. a cipőtágítók nem pontos méretre vannak, hanem nekem pl 39-41 van, igy alakítom a 38as cipőimet 1 kicsit kényelmesebbre, mivel a 2 lábam közt 1 számnyi különbség van, és nem tudok olyat venni, h mindkettőre jó legyen XD
2009. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!