Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy orrot hogyan lehet...

Nagy orrot hogyan lehet ellensúlyozni?

Figyelt kérdés

Brutálnagy orrom van.. nem értem honnan örököltem, az egész családban nincs ilyen ember.. de engem nagyon zavar.. senkinek sem jön be a krumpliorr :S

megműtetni még nem lehet, 16 éves vagyok, meg amúgy sem lenne pénzem.. meg bátorságom se :(

hogyan tudnám legalább egy kicsit optikailag kicsinyíteni?


2013. márc. 19. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nagy haj, szem/szájfestés, jó ruhák. Nekem is nagy van, de apámon kívül soha senkinek nem volt probléma, még csak szóvá sem tette senki. (Ami fura is.)
2013. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nyíltan nekem se.. sőt sehogy igazából, csak beképzelem. de akkor is zavar

a frizurán én is gondolkoztam.. bár elég vékonyszálú a hajam :S meg nem valami sűrű

2013. márc. 19. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy mell, az mindent kompenzál :D
2013. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én nem képzelem be, tényleg nagy, de akinek panaszkodtam, csak lesett faarccal, hogy na és?, meg így fogadlak el stb. Mert ugye másnak meg más baja van, pl. súlyprobléma, ami meg engem hagy hidegen, szóval lehet, csak beképzeljük, hogy ez akkora probléma. (mert ugye nem szép kicsi, ami nőies lenne)
2013. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!