Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez most milyen divat?

Ez most milyen divat?

Figyelt kérdés
Ma a suliban több lányt is láttam mezítláb+cipőben
2016. ápr. 4. 16:22
 1/4 piriiiii ***** válasza:

A mezítláb+cipő nálad azt jelenti, hogy nem volt rajtuk zokni?

Hát figyi. A zokni azért elég jól melegít, és ma elég meleg volt. Mondjuk én vettem fel zoknit, bár ki se látszott, mert bakancs volt rajtam. De ahogy leszálltam a buszról és mentem a bringámhoz, levettem mindkettőt és mezítláb tekertem haza, zokni, cipő nélkül. Miért? Mert rohadt jó érzés. Aztán hazajöttem, elmentem még bérletet venni, oda csak egy tornacipőt vettem fel, lehetőleg minél kisebbet, zokni nélkül. Így kényelmes.

Én nyaranta, ha tehetem, csak mezítláb megyek mindenhová. Fantasztikus érzés. És nem lesz sajtszagú a lábam.

2016. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Titokzokni. Nekem is azt hittek ,h mezitlab vagyok. De igazabol volt rajtam titokzokni.
2016. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem sokszor szoktam mezítláb lenni max amikor alszok vagy nyáron a lakásban
2016. ápr. 4. 20:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért volt nekem furcsa
2016. ápr. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!