Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért felszínes az, akit...

Miért felszínes az, akit érdekel a divat és a szépségápolás?

Figyelt kérdés
Olyan sokat hallani ezt, és nem érzem miért. Miért baj az ha valaki szeret szép lenni és jól kinézni?
2016. ápr. 2. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Olyan sokat hallod, akkor miért nem attól kérdezed, aki ezt a hülyeséget mondja?
2016. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
mert az igénytelen, csúnya embereknek muszáj belekötniük abba, aki náluk csinosabb és ad magára.
2016. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes az akit csak a külsőségek érdekelnek, ez a mindene, mindennél fontosabb neki.
2016. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert sokan azt gondolják szépnek, amit mások is, vagyis birka módon mennek a többiek véleménye után. Ami neked szép/jól néz ki, nem biztos, hogy nekem is tetszeni fog (és fordítva).
2016. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit félreérted.Nem azzal van a gond,hogy érdekel valakit a divat/szépségápolás,hanem azzal,akit semmi más nem érdekel csak ez.

Egyébként tapasztalatom szerint pont az ilyen felszínes nők néznek le mindenki mást maguk körül,akik esetleg nem szoktak sminkelni vagy nem hordanak állandóan nőies ruhákat.

Én személy szerint akkor szoktam felszínesnek elkönyvelni egy nőt,ha divatból állandóan a toppon van és mindenkinek osztja az észt,hogy miért csúnya éppen vagy miért baj,ha nem márkás cuccokat hord,de emellett ha megpróbálnál vele más témáról beszélni(aktuálpolitika,művészet,irodalom,zene,sport,hobbi)vagy kikérni valamiről a véleményét meg se tudna szólalni,vagy max azokat a sablonszövegeket tudná elmondani,amit a bulvárlapokból olvasott.

Egyébként mindenki szeretne szép lenni és ezzel nincs is semmi gond,csak nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani a külsőségeknek.

18/l

2016. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. Válasszal egyetértek!
2016. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5.-nek igaza van. Azt szokták felszínesnek elkönyvelni aki az is. Akivel csak körömlakkokról, samponokról és ruhákról lehet beszélgetni és másról nem lehet vele szót ejteni.


Én is szeretem a szép ruhákat és a kencéket, de nem ez teszi ki a napom minden percét. Nem untatom a pasimat a frissen megvett szemfestékek árnyalatával. A barátnőimmel is csak akkor jön ilyesmi szóba ha tetszik nekik valami amit vettem, vagy ha találok valamilyen hihetetlen akciót és úgy gondolom őket is érdekelné.

2016. ápr. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az a bajom ha valaki ad magára, szépen öltözködik, hanem ha pl felvesz egy ruhát ami egyáltalán nem illik hozzá, talán nem is áll jól neki, de hordja mert "jaj most ez a divat", vagy mikor annyira mindene hogy csak arról lehet vele "beszélni" (inkább arról hallgatni mert ilyenkor az embernek megszólalni sincs esélye) hogy hol vett, mit vett, mennyibe került, milyen szuper, milyen jól áll, mit mondtak a barátok, stb.
2016. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van az a gyakori eset is, amikor az ember irigy a másikra. Ha valaki boldogan mesél akármiről, mindegy, hogy az most szépségápolás, új ruha vagy szerelmi élet, a másik ember irigy lesz rá és felszínesnek vagy egyéb más negatív valaminek tartja, mivel neki nincs minek örülnie, mert elégedetlen magával és folyton más emberekkel foglalkozik, hogy milyen felszínesek. Ördögi kör. :)
2016. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemtom, ha én irigykedek valakire akkor nem haverkodok vele általában ,a barátnőimre meg nem vagyok irigy, főleg mert nem egy stílusban öltözködünk, vagy ha mégis olyan ruhájuk van/olyan sminket csináltak amit én is szeretnék akkor nem kussban irigykedem hanem megkérdezem honnan van/hogy csinálta és nem szedi le a fejem mondván másolni akarom hanem örül hogy nekem is tetszik annyira hogy én is olyat szeretnék.
2016. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!