Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek önbizalomhiány ellen?

Mit tegyek önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja nekem hogy úgy vagyok szép ahogy vagyok...A barátnőim,a családom és a barátom is...De nem érzem jól magam a bőrömben...Nagyon vékony vagyok...Sokat eszem de nem nagyon hízok ez genetika sajnos..Így alig van alakom stb...Nem szeretek strandra járni ilyesmi miatt...Hogyan elégedjek meg magammal? Előre is köszi :)
2016. márc. 25. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hany éves vagy? :)


Egyik ismerosom Béres cseppet 'szedett', igy nagyobb volt az étvágya es hízott is ( o is genetikailag alig tudott hizni)

2016. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok...az orvosok is mondták hogy egészséges vagyok csupán ilyen az alkatom...de akkor is zavar
2016. márc. 25. 18:30
 3/3 anonim válasza:
Én a másik véglet vagyok, alig eszek de mégis van rajtam felesleg és nekem is önbizalomhiányom van emiatt. És emellett fűzőm van, szemüveg, fogszabályzó... Egyszóval tudom milyen ha nincs önbizalma az embernek. Remélem majd egyszer elfogadjuk majd magunkat:)
2016. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!