Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnék csinálni önbizalomh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni önbizalomhiany ellen?

Figyelt kérdés

Most épp nincs, de ha van egy lány aki tetszik, akkor az szokott lenni, hogy chaten beszélgetünk sokat, de személyesen nem merek odamenni hozzá.

Pedig nemtudom mitől félek.. elvileg azt mondják hogy jol nézek ki meg stb. De én ebben nem hiszek :/

Lányok válaszát várom inkább, /ismerkedés vagy segítség céljából/ de srácok is segíthetnek.



2015. dec. 16. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Kuldj kepet es megmondom hogy jol nezel e ki

Ha van valami nagyobb tarsasag akkor kerdezd meg hogy johetsz és egyszer te is bandazni,es ahogy megismerkedsz a tobbiekkel nehany gatlas le fog menni rajossz hogy ez nem is nagy dolog

2015. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát a módszerem a saját önbizalmam növelésére lehet hogy neked nem fog beválni na akkor: 1.hallgas olyan zenét ami jó bátorító nekem ez a metál 2.barátaidal menjetek ismerkedni másokkal minnél többet és az utolsó ami kicsit fura lesz az hogy amikor már félálomba vagy mondogasd magadnak szintúgy önbizalom növelő dolgokat nekem ezek kezdenek eredményesek lenni. Remélem segíttetem :)
2015. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!