Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek a túlzott önbizalom...

Mit tegyek a túlzott önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
Kezdek rájönni, hogy sokmindent tönkretettem annak köszönhetően, hogy nincs meg a kellő önbizalmam, nem bízom magamban és nem is szeretem magam...17éves vagyok, lány, és nehéz a korombeliekkel barátkoznom,nagyon sok fiút riasztott már el ez..nem tudok egyszerűen normálisan kommunikálni. Próbálok változtatni, de hogy tehetném? ..:)

2016. febr. 8. 22:08
 1/4 Sidana válasza:

Pont így vagyok én is, nehéz dolog elfogadni magad úgy ahogy vagy de nem tudsz más tenni, én mindig azokra az emberekre gondolok aki tolószékben vannak vagy egyéb olyan problémája van ami miatt sokkal nehezebb helyzetbe van mint én. Aztán én azon rinyálok hogy alacsony vagyok és folyton megbámulnak meg cikiznek miatta. Le kell tojni, ismerkedni, aki szeret az elfog fogadni úgy ahogy vagy.

https://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc

ezt a videót ajánlom,még a suliban is megnézették velünk annó, én mióta láttam átértékeltem sok dolgot, 45 perc, de megéri :)

2016. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! 😊💖
2016. febr. 10. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elfogadni magadat olyannak amilyen vagy nem kell változás senki érdekében.Ne akarj másokra hasonlítani mert mindenki egyedi.Valaki olyannak fog megszeretni amilyen vagy.

Velem is ez volt azért mert pl egy másik lányhoz hasonlítottam magamat és nagyon rosszul tettem.

2016. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
oda vissza hat a dolog jó kapcsolat növeli az önbizalmad, viszont amig nincs önbizalmad addig nincs kapcsolat. Nézd végig a pozitiv tulajdonságaidat... pl hogy jól fözöl szépen rajzolsz jól úszol, jól tanulsz, jó iskolában megállod a helyed ilyesmik...
2016. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!