Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha közelről fényképezed az...

Ha közelről fényképezed az arcodat neked szép lesz a kép?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi lennék hogy más is így van e ezzel de ha én szemből csinalok vakuval egy képet az arcomról akkor minden egyes pattanás látszik meg még egy pár szőrszál is az arcomon pedig lány vagyok. Ha tülörben nézem magam egyátalán nem és a többi, nem vakus képen szép vagyok, legalábbis a visszajelzések szerint de a vakus képek nagyon durván csúnyák. Más is így van ezzel?

17/L


2016. febr. 1. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Vakutól is függ, de általában ez így szokott lenni. Jobb ha te világítod meg természetes fénnyel vagy lámpával. Meg tól jó a fényképezőgép. :) De manapság van beauty mód is a gépeken.
2016. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Közelről senkinek sem nagyon szép. Nekem van 5x-ös nagyítású tükröm, abban sokszor meglátok olyasmit, amit a sima tükörben nem.

A Vaku amúgy elég sok hibát kiemel, főleg közelről, illetve az is látszik, ha a smink nem , esetleg ha az alapozóban túl erős az SPF.


Normális megvilágításban kell fotózni és akkor nincs gáz.

2016. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Világos nagyon a bőröm. Vakus képeken általában egy fénylő fehér folt van a fejem helyén.
2016. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!