Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az orrom miatt szinte fogyaték...

Az orrom miatt szinte fogyatékosnak érzem magam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, és az életem egészen jól megy, nem lehet okom nagyon panaszkodni, de tényleg.


Ámde a bökkenő az, hogy egy kicsit nagyobb orrom van az átlagnál, nem Gyurcsány-orr, csak egy kicsit nagyobb az átlagnál, de ez már elég ahhoz, hogy rengeteg problémám legyen. (A testemben tulajdonképpen csak ez az egy 'hiba' van)


Tünetek:

1) Amikor innék egy pohár valamit, gyakran nem tudom úgy meginni, mint mások, vagy mondjuk ha egy pohár tejet iszom, mindig tejes lesz az orrom teteje, értitek.

2) Amikor egy lánynak bemutatkozom, és megpusziljuk egymást, kínosan ügyelnem kell arra, hogy az ajkaim érjenek hozzá, ne az orrom az arcához... sok kínos pillanatom volt már így.

3) Gyakorlatilag minden fotózáson arra ügyelek, hogy pont a kamerába nézzem az arcom és olyan szögben, hogy ne látszódjék az orrom, csak szemből. Nem is tartom magam fotogénnek, egyszerűen minden fotó kínos.

4) Testnevelés órákon az ilyen hason fekszünk és fejjel lefelé típusú dolgoknál is problémákat okoz néha.

5) Maga az orrom méretére lánytól még nem kaptam megjegyzést, fiútól már igen (de életemben csak nagyon kevésszer), de gondolom, azért nem mondják, mert nem akarnak megsérteni. Én sem kövérezek le senkit, ez érthető.

6) A lányok engem vállalható pasinak ígérnek, hallottam már olyat, hogy egy lány '10/7-et adna rá, de csak orra miatt nem többet'.


Még tudnék írogatni, de szerintem a legfontosabbakat már leírtam.

Lánynál már jó sok éve nem 'próbálkozom', úgyhogy ebben a témában végül is még nem akadályozott, de ki tudja.


A kérdésem: Van-e megoldás? El tudom-e valaha ezt fogadni? (Nagyon akarom, de nem megy) Mit tegyek? Legszívesebben plasztikáztatnám magam.


Köszönök minden őszinte választ mindkét nem részéről!



2016. febr. 1. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt egy szerelmem, anno kilencedikes koromban, ő akkor volt végzős, és hatalmas orra volt, de tényleg :D Engem nem zavart, így őt sem. Noha nem jöttünk össze, de nagyon jó barátok lettünk, és a mai napig is rengeteget beszélgetünk,csak most mindkettőnknek van kapcsolata.

Engem egyáltalán nem zavar, hogyha valakinek nagyobb az orra, magasabb a homloka, vagy stb. Különlegesnek találom, és ennyi. Ha egy lánynak csak az orrod miatt nem kellenél, akkor nem ő volt a megfelelő. Aki szeret, az meg úgy szeret, ahogy vagy.

19/l

Képet küldesz?

2016. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te ilyen hozzáállással nem érdemled meg azt a nagy orrot. A nagy orr az áldás, nem egy punci kaattant rá a nagy orromra. A nagy orrot nüszkén viselni kell. Mátyás neki köszönhette a királyi koronát.
2016. márc. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!