Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindenki...

Mit csináljak ha mindenki csúfol? 14/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok szép, a hajam göndör és nagyon száraz, a homlokom pattanásos, a bőröm sápadt és száraz, elég vékony vagyok, nincs "jó seggem", nemsokára fogszabályzóm lesz. Az egyetlen amiből jó vagyok az a tanulás...idén kettő négyesem lesz félévkor (hetedikes vagyok) és szerintem ez jó. Persze ezeket anyukámnak hiába mondom mert szerinte "Szép vagyok". Heti 3x ugrókötelezek másfél órát szóval a mozgás az megvan. A csúfolás miatt meg már vágdostam is magam de a cigin is gondolkoztam már. Kérlek segítsetek! :(

2016. jan. 16. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

változtass... mi mást lehetne csinálni.

Sportolj, kozmetikus, jobb hozzáállás, a vagdosás meg csak tovább ront, örökre megmarad, hasztalan és még rondább leszel tőle.

a cigitől meg szebb leszel v mi? vagy asszed mert szivogatsz jobb leszel? még büdös is leszel meg srága fogú meg blöe.

2016. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A hajadra használj sok balzsamot. Vannak direkt göndör hajra való termékek. Szárítás közben megpróbálhatod kihúzni, hogy egyenesebb legyen.

a pattanások el fognak múlni, nyugi.

A sápadt arccal semmi gond, sokaknak tetszik a világos bőr.

Az sem baj, hogy vékony vagy.

Ne vagdoss magad, mert ez nem normális és el is csúnyítod magad. A cigi is hülyeség és veszélyes is.

Biztosan van olyan, akivel jóban vagy, ha jár kötelezni, akkor gondolom, ott is van egy társaság. Arra koncentrálj, akikkel jóban vagy. Ne a csúfolással. Mindenkin van olyan, ami annyira nem előnyös. Mindenkit lehetne csúfolni valamiért.

2016. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Felesleges cigizni:)

Ezek a tinikor legfőbb problémái,hidd el nem érdemes ezzel foglalkozni még fiatal vagy.Általában azt vettem észre az ilyen típusú lányok lesznek idővel a legszebbek :D

2016. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyes te meg nyomd el valahova magad ilyen viselkedéssel max csak beléd rúgnék az utcán,bár azt se érdemelnéd meg.
2016. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kérdezed miért... irritáló ez a flegma stílus.
2016. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A külsőn lehet a legkönnyebben változtatni.

A göndör hajra kell valami speciális ápolás, hogy szép legyen. ebben fodrász tud segíteni+ tud vágni egy jó fazont is, hogy te is könnyebben tudd kezelni.

A pattanások el fognak múlni. Sok bőrradír(ami lehet valamilyen olaj és só) és gyulladáscsökkentőkkel kenegetni kell őket pl kamillás gőzölés, vagy kamillateával áttörülgeted az arcod. Szóval egyáltalán nem kell drága dolgokra gondolni. A sápadt bőrrel igazán nem tudsz mit kezdeni. Esetleg arcra való önbarnító vagy valamilyen bb krém és sokkal jobb lesz a helyzet. A mozgás jó, csak lehetne változatosabb. Ha ugyan azt csinálod sehova se fogsz fejlődni.


A vagdosás és a cigi meg értelmetlen.

Mindenki lehet szép, csak meg kell találni azokat a termékeket, amik tényleg beválnak, illetve a hozzád illő ruha és frizura(a korodból kifolyólag sminkről még nem érdemes beszélni) sokat tud dobni a külsőn.


Aztán lehet csak direkt csinálják veled(velem is ez volt általánosban, rajtam töltötték ki a hatalmi vágyukat a fiúk). Középiskolától meg nem volt már ilyen gond.

2016. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajadra használj hajbalzsamot, hajvégápolót, vágass belőle, ha töredezett, a pattanásokat is lehet kezelni, menj el kozmetikushoz. Az nem baj, hogy világos a bőröd, nekem is az, inkább, minthogy egy szétszolizott műcsaj legyél. Elég gázak az osztálytársaid, ha már ilyen idős korban azzal foglalkoznak, hogy jó-e a segged. Egyébként garantálom, hogy két év múlva olyan bomba csaj leszel, hogy a többiek fognak irigykedni. Egyébként meg közel sem biztos, hogy tényleg csúnya vagy. Talán csak féltékenyek rád valami miatt, ezért próbálnak ott beléd kötni, ahol csak tudnak. Velem is így volt, általánosban csúfoltak, mert ronda vagyok, de ahogy átmentem gimibe,érdekes módon szépnek számítottam. :)
2016. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A külsődön lehet "segíteni". Cigizni meg semmikèppen ne kezdj el, az nem javít a helyzeten. Én is hetedikes vagyok. Sokáig nekem is száraz hajam volt (még most is) és göndör, simàn úgy nézek ki mint egy oroszlán. A hajadra keress megfelelő sampont, balzsamot. Ha zavar a göndör hajad, akkor vasald (hővédőt használj) vagy készíts különféle feizurákat. Én is ezeket csinálom. Arcodra is keress valami krémet, ami száraz bőrre való. Én is pattanásos vagyok, nem csak homlokon. És eléggé utálom. Erre is keress krémet, bőrradírt, hidratáló krémet és csak jobb lesz. Ha nagyon zavar, napközben használj korrektort (catrice camuflage van nekem, szerintem jól fed). Ne sminkeld agyon magad, hetedikben a korrektoron kívül szerintem szempillaspirál és szájfény elmegy.
2016. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj túl a csalódásokon, a sebek persze mélyek, de 14 évesen azért korai leírni az emberiséget. A pattanásaiddal menj el bőrgyógyászhoz, én is elmentem (15/F) és 3 hónap alatt elmúlt a gyógyszertől amit szedtem (nekem is a homlokomon volt leginkább, meg az államon). Mondogasd magadnak, hogy egyáltalán nem vagy jelentéktelen: jó jegyeid vannak, van családod, szeretsz ugrókötelezni. Biztos azok akik csúfolnak leszarják a jegyeiket... nos, úgy kell nekik. Neked sikeres életed lesz, ők pedig ugyanott lesznek ahol most: csúfolják a tőlük jobbakat. A vagdosás nem megoldás, ne szokj rá erre, mert lehet abban a pillanatban azt gondolod, hogy jó, de szenvedélybetegség (ugyanúgy mint ahogy a cigaretta is, csak sokkal könnyebb róla leszokni). Szóval fogadd meg: leszarod azokat az embereket akik a lábujjkörmöd piszkát sem érdemlik meg, és csak azzal törődsz, aki megérdemli.
2016. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!