Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a csaj hasáról?

Mit gondoltok a csaj hasáról?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a suliba a menő csaj, örökké kint van a hájas hasa, de mindenki odavan érte, meg ő a királynő. A lányok is sokan istenítik, múltkor tequilát nyaltak a köldökéből, még a legjobb barinőm is, és azóta ha meglátom a csupasz köldökét akkor mindig érzem a csalódást, hogy ő is kinyalta...annyira dühít!!!A képeken is folyton kint van a pocakja!



2016. jan. 6. 22:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
47%
a hasa alapból nem gáz, bár nem az a tipikus szép, lapos has, de vállalható. viszont én nem mutogatnék ilyen hasat.
2016. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Ezt a hasat valóban nem kéne ennyire mutogatni, mert nem olyan szép.
2016. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
Fuj az tènyleg undi hogy kinyalták a köldökèt nem tudom kinek jut eszèbe ilyen, ès ki az a hülye aki meg is csinálja. Szerintem csúny a csaj is meg a hasa is. Kövèr èn inkább eldugnám a hasam ha ilyen lenne.
2016. jan. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
A csajok köldöke azért van, hogy használni lehessen!
2016. jan. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem annyira nem szép mint amennyire mutogatja.
2016. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

hát szerintem undorító ez a hájas has, ha az enyém ilyen lenne, inkább eldugnám és nem mutogatnám. de ez a cucc amúgyis nagyon ócska, egy szép vékony, lapos hasú lánynak se kéne suliba hordania, nemhogy egy ilyennek.

de neked meg nem kéne ennyit foglalkoznod vele, középsuliban általában az a menő, aki ribisen öltözködik és mindenkivel összefekszik. nálunk legalábbis az ilyenek voltak a 'menők', pedig egyáltalán nem is voltak jó nők, valamelyiknek a feje volt hányadék, valamelyiknek hatalmas narancsbőrös combja volt.. de a fiúk szeretik a könnyen kapható, k urvásan öltözködő lányokat, más lányok meg sajnos szintén hajlamosak az ilyeneket példaképnek tekinteni a fiúk miatt.

2016. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Meghalnék ha nyalnom kéne a köldökét! :O
2016. jan. 7. 11:37
 18/38 anonim ***** válasza:
64%
Annyira gázak vagytok ahogy egy normális női hason acsarkodtok! :D
2016. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
kinek mi a normális, nekem ez már zsíros. de nem is a hasa a lényeg, hanem, hogy így mutogatja, bár a sok kiéhezett szerencsétlen még így is ráizgul, amint látjuk.
2016. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol, és szerinted gáz, mert kint van a hasa? Ez a has még csak nem is hájas , a hájas nem itt kezdődik. Valaki, aki nem nádszálvékony, az már nem lehet menő? Ejj de keserű ember vagy te :D
2016. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!