Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a hajszín?

Szerintetek szép ez a hajszín?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ilyen hajam van:

[link]


Kékes, szürkés szem helyett pedig ilyen:

[link]


Gondolkozom azon, hogy festetni kezdem a hajam, de a család le akar róla beszélni.. Ők simán lehetnek elfogultak, ezért inkább titeket kérdezlek. Szerintetek ez nem unalmas? Vagy szép? Vagy mit gondoltok róla?


2015. nov. 30. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép szép de a vörös haj kék szem nagyon jól mutat eggyütt, csak nagyon nagyon ritka kombináció
2015. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ez gyonyoru!*0*

Lany vagyok, imadom a voros haju lanyokat, en is be szeretnem festeni, csak ugye feltem a hajam... mert sotet es ki kene szivatni.


Legszebb szerintem a voros haj, es ez a szem*-* hat nem hiszem el!:D

Ha lehetseges lenne mutatnal nekem magadrol kepet, akar privatban?:)

Lehet a hajad formajan kene kicsit valtoztatni mar nem is lenne unalmas:)

Meg amugy nagyon karos a hajadra a festek... ha tenyleg beszeretned festeni inkabb hennaval csinald, de szerintem csak elrontanad, hogy iyen kulonleges vagy:)

2015. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiatal lányt nehéz lebeszélni az elképzeléseiről, illetve az is normális ha valaki változtatni akar. Én 16 évesen kezdtem festetni a barna hajamat vörösre, aztán volt, kb. az össze szín a hajamon. Néha nem is úgy jött össze ahogyan akartam, károsítja is a hajat, időbe és pénzbe is belekerül. 3 évvel ezelőtt kezdtem el khadi-val festeni a hajam, ami 100% növényi hajfesték, hát soha többé nem festetném kemikáliával, ez tényleg gyönyörűvé teszi a hajamat, természetesen ezzel világosítani nem lehet, de ha már mindenképpen festeni akarod, akkor szerintem inkább ezt válaszd, mert rengeteg előnye van, pl. nem lesz olyan ocsmány lenövés, mint a vegyi hajfestéktől és nem lesz száraz, töredezett a hajad. Egyáltalán milyen színt szeretnél?
2015. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre válaszolva egyáltalán nem unalmas a hajszíned (sok lány éppen ilyet szeretne), vagy a szemszíned. Amúgy egyik szín sem unalmas, csak meg kell hozzá tanulni sminkelni, öltözni.
2015. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Ebben a színben gondolkoztam.

[link]


Bár a világos bőrömhöz lehet sötét lenne.. A festésben engem is az riaszt vissza, hogy lenövés meg tönkretenné esetleg, tehát alapvetően a színező is játszik, nem feltétlen a festés. Egyszerűen csak a hajszínváltás.

2015. nov. 30. 10:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ebből az élénkvörös, vagy a vörös színű hajfesték:

[link]

Egyébként tipikus hennás hajszínt választottál, úgyhogy a helyedben nem esnék neki a vegyivel. Itt nincs látványos lenövés, mert ez a szín szépen kopik ki a hajból fokozatosan, ahogyan mosod. Egy doboz, nekem 3 alkalomra elegendő, pedig félhosszú a hajam. A víz hőmérsékletére vigyázz a festék kikeverésénél, de amúgy ugyanolyan könnyen használható, mint a sima hajfesték.

Ha a vegyi mellett döntesz, akkor azért jó ha tudod, hogy onnantól kezdve, vagy fested havonta (ráadásul egyre sötétebb lesz), vagy megvárod amíg lenő és közben nagyon csúnya, kétszínű lesz a hajad. Nekem muszáj volt így lenöveszteni amikor váltottam a természetes hajfestékre, hát már nagyon vártam, hogy lenőjön :)

2015. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amilyet akarsz az sokkal unalmasabb szín mint amilyen eredetileg a hajad. Mert az eredetid nagyon szép.
2015. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tippeket a hennás festéshez!!!


Még meggondolom akkor, hogy belekezdjek-e. Bár ugye a színezőkben az a jó, hogy mosással kikopik, tehát ha mást nem, visszatérhetek az eredetire.

2015. nov. 30. 11:50
 9/10 anonim ***** válasza:
A színező sem kopik ki teljesen, illetve nincs is már belőle akkora választék, mint régen. Azok a színezők kopnak ki teljesen, tulajdonképpen az első hajmosásnál, amik nem épülnek be a hajszálakba, ilyen kis tasakban láttam ilyet a boltban, talán próbaképpen van értelme, amúgy nem nagyon. A többi az nem kopik ki rendesen és nagyon csúnya hajszínt tud csinálni. A henna olyan, mint egy hajszínező, talán az egyetlen hátránya az, hogy vegyivel nem lehet ráfesteni néhány hónapig.
2015. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép az eredeti hajszíned, ne fesd be. :)
2015. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!