Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötétebb szoke hajat milyenre...

Sötétebb szoke hajat milyenre "vagany/jo/szep" festeni?

Figyelt kérdés
Ömm hat h is mondjam ilyen sötét-sötét szoketol elkezdve vilagos (ősz) szokeig vannak tincseim ugyhogy kb. "kozepes-szoke" hajam van. Es szeretnek egy par tincset megfesteni. Csak igy szorakozasbol.... Milyenre erdemes? Szinek?

2015. máj. 3. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen ilyen a hajad? Igazán színest szívatással tudnál, szerintem azt nem érdemes. Ezt fodrászkellékesnél érdemes megkérdezni, ott vehetsz például zöldet, pinket, kéket.

Maradhatsz természetes, ha barna tincseket festetsz bele. Vehetsz vörös hajfestéket és ráfesthetsz egy-egy tincsre, pirosas-rózsaszín lesz. Feketére is festheted őket.

De pár tincsért nem tudom mennyire éri meg egy egész doboz hajfestéket venni, én magamnak melírozok (balayage) és három festésre bőven elég egy doboz.

2015. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Én is csak néhány tincsre gondoltam. És a barátnőimnek van többféle hajfestékjük,tőlük majd kölcsönkérek. Akkor pink, zöld vagy piros?
2015. máj. 12. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a pinkkel nem lőhetsz mellé :)
2015. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!