Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a hajszín?

Szerintetek szép ez a hajszín?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen hajam van, és nagyon szeretem, viszont mindenki azt kérdezi, hogy festetem-e, és ez nagyon idegesít. Nem néz ki természetes színünek?


2015. jan. 3. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azért kérdezik, mert nagyon nagyon ritka az ennyire szőke haj. egyébként szerintem szép és különleges.
2015. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem csúnya. Azért kérdezhetik, mert ritka az ilyen szőke haj festés nélkül. Szép, ne aggódj :)
2015. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Csak az ilyen szőke haj szép. Ezt festéssel viszont nehéz szerintem elérni. Vagyis a legtöbb embernek csibesárga vagy inkább fehér... :D
2015. jan. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló.

A suliban állandóan cikiztek a tanárok, mert nem engedték a hajfestést, és azt hitték, hogy festem.

2015. jan. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4-es, ez ismerős... :D
2015. jan. 4. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Legszebb! 10/10
2015. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és szerintem is azért kérdezik mert ez nem túl gyakori. Én sem ismerek senkit, akinek természetesen ilyen színű a haja, pedig van több szőke ismerősöm is. Van, akinek ilyen volt a haja, de ahogy nőtt úgy besötétedett neki és már nem ilyen.
2015. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép.
2015. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű :) imádnám ha ilyen színű lenne a hajam :D
2015. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!