Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen, régi...

Zsofikaaa88 kérdése:

Hol találok ilyen, régi típusú női martens bakancsot?

Figyelt kérdés
Martens vagy nem martens bakancsot keresek, nem a legvadabb acélbetétes, bumszli típusban, hanem a csajosabb verzióban. A mai bolti sajnos nekem nem annyira jön be, túl vaskos az egész, de annyi csajon látni az utcán ezt a szelidebb verziót amit én keresek. Segítenétek hol találok még ilyet? Használt is, és online rendelős is jó természetesen.. De nagyon vágyom rá!
2015. okt. 19. 14:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondolok: [link]
2015. okt. 19. 14:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig ez pont ugyanaz amit az üzletben is lehet kapni (1460). Ha neten nézted félrevezető lehet ha más a méret, meg hogy nincs betörve.
2015. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem is tudom.. lehet, de akkor változtattak rajta, a bolt-belinek sokkal vastagabb a talpa, nem olyan csajos, mint ezek.. :(
2015. okt. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!