Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találhatok/vehetek ilyen...

Hol találhatok/vehetek ilyen bakancsot?

Figyelt kérdés

[link]


Hosszabb szárral még jobb lenne, valami ilyesmit keresek. Sok rockeren meg ilyen emberen láttam már ilyesmit, de egyszerűen sehol se találok... vagy igen, de szétmegy egy hét alatt, mert rossz minőségű... Megbízható bakancsokat hol tudok venni?



2015. szept. 29. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a Deichmannban néz körül. Ott rengeteg ehhez hasonló bakancsból válogathatsz:)
2015. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Deichmann és minőség? Ne viccelődjünk... De tény hogy ott is van ilyen (már ha nőit keresel), az eredeti viszont a Martens, azt lett divat koppintani tavaly.


[link]

Van többféle szárhosszal, de az árát azt megkérik rendesen... :(

2015. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
H&M-ben szoktak árulni ilyesmi bakancsokat, vagy hasonló boltokban. (Gate, New Yorker, ilyenekre gondolok). Vagy, ahogy az előttem válaszoló is megírta, eredeti Martens, csak az egy kisebb vagyon.
2015. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
londonport.hu Martens 1460 1919 1490 1914 8761 közül bármelyik jó.
2015. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy hülyeségeket írnak itt. Acélbetétes bakancsot nem fogsz találni H&M-ben, meg ilyesmi divatüzletekben.

Rockerboltokban találsz ilyet, vagy katonai üzletekben, pl. Székesfehérváron ilyen a Dodo Military (Nekem onnan van az egyik bakancsom) vagy Győrben ill. Pesten a Rockpince (innen van az új bakancsom, nézz utána a weboldalukon, nekem Undercover márkájú van)

De előre szólok, nem olcsó. az enyém 20 ezer volt, nőiben általában egy 5-össel olcsóbb.

2015. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!