Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy régi álmom. Hogyan válthat...

Egy régi álmom. Hogyan válthatnám valóra?

Figyelt kérdés

Nagy vágyam már kicsi korom óta , hogy az Elle magazin magyarországi szerkesztőségénél dolgozhassak . Mikor először találkoztam ezzel a magazinnal anyukám jóvoltából , beleszerettem és én is benne akartam lenni. Mindenem a divat , a szép öltözködés a kozmetikumok és a stílus világa lett . Ahogy felcseperedtem még mindig nagyon erősen vágytam arra, hogy valamilyen módon szerepem legyen az újságban , hogy esetleg bekerüljek a szerkesztőségbe.

Idén végeztem/végzek a gimnáziumban , és szeretnék munkát vállalni , kisvárosból felköltözni Budapestre , és valóra váltani az álmaimat .

De sajnos sehol nem találok elérhetőséget vagy információt arról , hogy hogyan lehetnék a magazin tagja.

Remélem tudtok segíteni !

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm ! :)



2015. máj. 17. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Azt hiszem itt kéne valakinek írnod.

2015. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ ! Megpróbálom , hátha :)
2015. máj. 17. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsi lány, ébresztő, ez a valóság, nem egy hollywoodi film. :)


A legtöbb nő kedveli a divatot, a szép öltözködést és kozmetikumokat, de ettől még nem lehet akárkiből újságíró. Tanulj tovább, nem úgy megy, hogy ukmukfukk, szegény kis vidéki lány felköltözik a nagyvárosba, bekerül egy híres magazin szerkesztőségébe és boldogan él, amíg meg nem hal.

2015. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én ezzel teljes mértékben tisztában vagyok. :)

Tudom, hogy a sikerekért meg kell dolgozni . De az élethez kell egy kis bolondság. És én ebből adódóan merek álmodni . Ha nem is egyből a szerkesztőségbe kerülnék sem lennék csalódott. Sőt , tudom , hogy nem ott kezdődik az utam . De ha már valami kis apróság is közelebb vihet ehhez , akkor az a szerencsepróbálás :) Bármit elvállalnék.( Persze , érted ,hogy gondolom ezt .) Így is sokat festek , rajzolok , illusztrálok, tervezek és írok.

ÉS igen , továbbtanulás elengedhetetlen a mai világban , ezzel is tisztában vagyok . Pontosan ezért választottam egy olyan felsőoktatási intézményt amely kielégítené a szenvedélyem. Épp ezért divat-és stílustervező & jelmeztervező szakon fogok tovább tanulni.

Minden esetre köszönöm a választ , és ezzel a kommentemmel csak azt szerettem volna érzékeltetni , hogy "nem kell félteni" . :)

És még egyszer , ez egy álom , én csak próbálom valóra váltani :)

2015. máj. 17. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Érettségivel és 0 tapasztalattal biztos, hogy nem fogsz náluk dolgozni sosem.
2015. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk :)Nem állok meg az érettséginél . És tapasztalatot is valahol kell gyűjteni ...
2015. máj. 18. 00:03
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha itt Pesten fogsz élni közelebb kerülhetsz az álmodhoz, főként, hogy ha felvettek a főiskolára. Egyrészről tanulj a lehető legjobban és szerezz minél több ismeretet a tanulás során, valamint a különböző rendezvényeken, divatbemutatókon. Köss ismeretségeket divattervezőkkel, dizájnerekkel. Vállalj a szakmádhoz kapcsolódó munkákat. Eleinte akár olyat is amit nem szeretsz, de szintén ismeretet és ismeretséget ad.


Másod unokatestvérem Pest melletti faluból lett Náray Tamás csapatában varrónő. Ha valaki tehetséges teljesen mindegy, honnan jött. Olvass önéletrajzokat. Szakmabeliekét és olyanokét mint Tina Turner aki egy alkoholista férj mellől lett világsztár és rájössz, hogy mindent és mindenkit meg kell hallgatni kivéve azokat akik visszahúznak. Szerintem ha van álmod ÉS teszel is érte akkor van esélyed. Az is lehet, mire elvégzed a sulit addigra újabb álmaid lesznek amik még előrébb visznek.

Álmodj és tegyél továbbra is :D

2015. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fúú nagyon nagyon szépen köszönöm ! Ez rendkívül pozitív volt és sokat jelentett most nekem :)
2015. máj. 18. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!